PARTNER PORTALU
  • BGK

Zgłoszenia do Konkursu Top Inwestycje Komunalne 2014 jeszcze do 17 marca!

  • PortalSamorzadowy.pl    7 marca 2014 - 14:06
Zgłoszenia do Konkursu Top Inwestycje Komunalne 2014 jeszcze do 17 marca!

Popularność tegorocznej edycji TIK przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania... Dostaliśmy bardzo dużo zgłoszeń z całej Polski ale i liczne prośby o wydłużenie terminu ich składania. Na Państwa prośbę postanowiliśmy więc wydłużyć czas na przygotowanie i nadesłanie kandydatur to Top Inwestycji Komunalnej 2014.
Grupa PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) w Katowicach, oraz Portalsamorządowy.pl organizują III edycję konkursu Top Inwestycje Komunalne.  

Nadchodzi ten moment! Kolejny już raz możecie zgłaszać projekty, które zasługują na miano Top Inwestycji Komunalnej!

Konkurs Top Inwestycje Komunalne 2014 - dzięki któremu przeanalizujemy setki inwestycji komunalnych w całej Polsce - ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Chcemy wskazać najlepsze praktyki inwestycyjne oraz docenić tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom.

Zobacz, kto został nagrodzoiny w zeszłorocznym konkursie Top Inwestycje Komunalne 

Jak należy się zgłosić do konkursu? Zgłoszenia inwestycji komunalnych i komercyjnych, kwalifikujących się do konkursu, należy przesyłać do 17.03.2014 r. Jeśli zgłoszenie zostanie przesłane pocztą, liczy się data stempla pocztowego. Początkowo był to termin 3.03 ale popularność tegorocznej edycji TIK przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania... Dostaliśmy bardzo dużo zgłoszeń z całej Polski, ale i liczne prośby o wydłużenie terminu ich składania. Na prośbę powiatów, gmin, i urzędów marszałkowskich postanowiliśmy więc ten termin wydłużyć.

Należy je przysyłać na adres mailowy topinwestycje@portalsamorzadowy.pl z dopiskiem w tytule maila „Konkurs, Samorządy 2014" lub listownie na adres redakcji:

Grupa PTWP SA, Portalsamorządowy.pl,
ul. Piotra Ściegiennego 3,
40-114 Katowice

z dopiskiem „Konkurs, Samorządy 2014".

Konsultacje z członkami rady w sprawie 20 inwestycji nominowanych do nagrody Top Inwestycje Komunalne 2014 odbędą się w marcu. W tym samym miesiącu rozpocznie sie głosowanie na portalach.

Nagrodzimy również inwestycje komercyjne – Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej. W tej kategorii będziemy chcieli wyłonić projekty, które istotnie wpłynęły na poprawę jakości życia w mieście, wzbogaciły jego ofertę dla biznesu, turystki, kultury i rozrywki, przyczyniły się do rewitalizacji zdegradowanej tkanki miejskiej, a także stały się rozpoznawalnym symbolem aglomeracji.

Kogo nagradzamy?

Top Inwestycje Komunalne

• Nagradzamy do 10 inwestycji komunalnych z całej Polski, prowadzonych przez samorządy lub podmioty, w których mają one udziały, ewentualnie realizowanych przez prywatne spółki, które po prywatyzacji wykonują zadania władzy lokalnej, np. w zakresie gospodarki komunalnej.

• Nagradzamy tych, którzy dzięki odważnym prorozwojowym decyzjom inwestycyjnym stają się liderami środowiska, wyznaczają trendy.

Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej

REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.