PARTNER PORTALU
  • BGK

Ruszyła czwarta edycja orlika

  • GK    25 listopada 2011 - 12:26
Ruszyła czwarta edycja orlika

Minister sportu i turystyki ogłosił czwartą edycję programu „Moje Boisko – Orlik 2012”.
Adresatem projektu są jednostki samorządu terytorialnego, które aplikują o udział w programie do właściwych terenowo urzędów marszałkowskich, które dokonują wyboru beneficjentów do programu, przekazując ich wykaz do zatwierdzenia przez Ministra Sportu i Turystyki.

Wnioski z kompletem załączników ustalonych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki składać należy do Ministerstwa Sportu i Turystyki do 30 listopada 2011 r.

Drugi termin naboru wniosków o dofinansowanie (uzupełniający) mija 31 marca 2012 r.

Załączniki do wniosku o dofinansowanie to: opinia RIO z wykonania budżetu za rok 2010 oraz za I półrocze 2011 r., oświadczenie beneficjenta o zabezpieczeniu w budżecie jednostki samorządu terytorialnego środków finansowych na realizację zadania (oświadczenie podpisane również przez skarbnika jednostki samorządu terytorialnego), dokument określający prawo do dysponowania terenem na cele budowlane, aktualny odpis z Księgi Wieczystej, wypis z rejestru gruntów z mapą ewidencyjną.

Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje budowę dwóch oświetlonych i ogrodzonych po obwodzie boisk: piłkarskiego i wielofunkcyjnego oraz wolnostojącego zaplecza sanitarno-szatniowego.

Zadania przewidziane do realizacji w 2012 roku powinny być zakończone do dnia 31 grudnia 2012 roku. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • NiT, 2011-11-26 09:53:08

    Boiska, ale nie dla piłki nożnej. Piłka nożna to nie sport, a (korupcyjny) biznes i impreza rozrywkowa dla kiboli i boiskowych bandziorów. .