PARTNER PORTALU
  • BGK

Ruszyły pozimowe remonty dróg w Rybniku

  • AT    4 marca 2013 - 11:13
Ruszyły pozimowe remonty dróg w Rybniku

Choć okres zimowy jeszcze się nie zakończył, Rybnickie Służby Komunalne rozpoczęły remonty cząstkowe dróg, które zostały w największym stopniu zniszczone w czasie zimy.
Jako pierwszy rozpoczął się remont nawierzchni na ul. Raciborskiej, w centrum miasta, gdzie została frezowana nawierzchnia asfaltowa. Za pomocą rozściełacza zostanie tam wyłożona masa asfaltowa.

Następnymi odcinkami dróg przeznaczonymi do remontu cząstkowego będą ulice: 1 Maja, Śląska, Budowlanych, Podmiejska, Jastrzębska, Jankowicka, Piłsudskiego, Patriotów, Rudzka oraz w dalszym ciągu uzupełniane będą powstające drobne ubytki w nawierzchniach dróg.

Dzięki temu, że udało się pozyskać masę asfaltową z otaczarni, zakresy robót będą większe w porównaniu do prowadzonego zimą uzupełniania ubytków masą asfaltową na zimno lub masą z remiksera.

Oprócz prowadzonej „Akcji Zima", przez cały okres zimowy, na bieżąco, pracownicy Rybnickich Służb Komunalnych uzupełniają ubytki w nawierzchni asfaltem na zimno lub asfaltem przetworzonym w remikserze.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.