PARTNER PORTALU
  • BGK

Ścinawa. Władze wydadzą prawie milion złotych na remont targowiska

  • GP    10 sierpnia 2017 - 12:29
Ścinawa. Władze wydadzą prawie milion złotych na remont targowiska
Projekt nowego placu bazarowego przewiduje między innymi ujednolicenie i zadaszenie miejsc targowych. (fot.:pixabay.com)

- Kwota ma pokryć uporządkowanie terenu i postawienie nowych budek dla handlujących na ścinawskim bazarze przy ulicy Władysława Jagiełły - informuje serwis naszemiasto.pl. Brakuje tylko ostatecznej decyzji o wsparciu inwestycji.
Wniosek do urzędu marszałkowskiego trafił w marcu w ramach konkursu na inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów. Ścinawa wnioskuje o blisko 1 mln zł, a dokładnie o kwotę 998 417 zł 0 groszy.

Projekt nowego placu bazarowego przewiduje między innymi ujednolicenie i zadaszenie miejsc targowych podzielonych na strefy sprzedażowe, powstanie miejsca dla osób handlujących z samochodów, budowę dużego parkingu.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Bodgan, 2017-08-10 21:34:51

    Powstanie kolejne targowisko gdzie nie da się handlować ... nie trzeba robić żadnych zadaszeń stołów itp. to tylko utrudnia handlowcom prace, ciężko manewrować samochodami na takich targowiskach, stoiska nieustawne i niepraktyczne. Nam potrzebna tylko kostka/asfalt żeby nie kurzyło się lub podcz...as deszczu nie stać w błocie, oświetlenie, toalety, parking dla klientów i tyle. Nie trzeba wydawać miliony na modernizacje targowisk.  rozwiń