Stadion kulą u nogi Wrocławia

  • Przegląd prasy/Gazeta Wyborcza Wrocław
  • 23-01-2013
  • drukuj
Nie wiadomo, kiedy zakończy się budowa wrocławskiego stadionu. A niedokończony stadion powoduje dodatkowe koszty – znacznie droższe jest jego utrzymanie.
Stadion kulą u nogi Wrocławia

Wszystko zależy od tego, czy bank zgodzi się na przedłużenie spółce kredytu na prace. Decyzja ma być znana za dwa tygodnie - pisze „Gazeta Wyborcza Wrocław".

Stadion nadal nie jest on całkowicie gotowy. Brakuje m.in. instalacji systemu zarządzania elektroniką i parkingiem. Prace stanęły także w części pomieszczeń biurowych.

Dzięki dokończeniu tych robót stadion ma pochłaniać mniejsze koszty niż dotychczas.

W tym roku utrzymanie stadionu, spłata kredytu pod jego budowę i organizacja imprez będą kosztować miasto co najmniej 68 mln zł - podaje „Gazeta Wyborcza Wrocław".

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (5)ZOBACZ WSZYSTKIE

Kibic a jaki mieliśmy wpływ na decyzję wrocławskiego genseka Dudiego? Żaden, powiedział wprost grożąc nam "wara mi od stadionu". Kto się będzie wtrącał do prywatnego geszeftu? Pomyśl wpierw a potem pisz!

glews, 2013-01-23 16:34:38 odpowiedz

Ludzie co się czepiacie. Wybraliśmy i mamy pasztet co śmierdzi. Nie ma tak, że tylko dokładają. W końcu na tym ktoś nieźle zarobił, tak jak się zarabia na kryzysie.

Kibic, 2013-01-23 15:32:04 odpowiedz

Sytuacja była dla osób zorientowanych jasna od kilku lat, zanim wbito pierwszą łopatę. I kogo to obeszło ? Pieniądze podatników łatwo wydawać, zwłaszcza krótko po wyborach.

Horror stadiony, 2013-01-23 14:11:45 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE