PARTNER PORTALU
 • BGK

Stadion kulą u nogi Wrocławia

 • Przegląd prasy/Gazeta Wyborcza Wrocław    23 stycznia 2013 - 07:21
Stadion kulą u nogi Wrocławia

Nie wiadomo, kiedy zakończy się budowa wrocławskiego stadionu. A niedokończony stadion powoduje dodatkowe koszty – znacznie droższe jest jego utrzymanie.
Wszystko zależy od tego, czy bank zgodzi się na przedłużenie spółce kredytu na prace. Decyzja ma być znana za dwa tygodnie - pisze „Gazeta Wyborcza Wrocław".

Stadion nadal nie jest on całkowicie gotowy. Brakuje m.in. instalacji systemu zarządzania elektroniką i parkingiem. Prace stanęły także w części pomieszczeń biurowych.

Dzięki dokończeniu tych robót stadion ma pochłaniać mniejsze koszty niż dotychczas.

W tym roku utrzymanie stadionu, spłata kredytu pod jego budowę i organizacja imprez będą kosztować miasto co najmniej 68 mln zł - podaje „Gazeta Wyborcza Wrocław".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (5)

 • glews, 2013-01-23 16:34:38

  Kibic a jaki mieliśmy wpływ na decyzję wrocławskiego genseka Dudiego? Żaden, powiedział wprost grożąc nam "wara mi od stadionu". Kto się będzie wtrącał do prywatnego geszeftu? Pomyśl wpierw a potem pisz!
 • Kibic, 2013-01-23 15:32:04

  Ludzie co się czepiacie. Wybraliśmy i mamy pasztet co śmierdzi. Nie ma tak, że tylko dokładają. W końcu na tym ktoś nieźle zarobił, tak jak się zarabia na kryzysie.
 • Horror stadiony, 2013-01-23 14:11:45

  Sytuacja była dla osób zorientowanych jasna od kilku lat, zanim wbito pierwszą łopatę. I kogo to obeszło ? Pieniądze podatników łatwo wydawać, zwłaszcza krótko po wyborach.