Stadion w budowie przyciąga inwestorów

Czy stadion w Zabrzu i jego otoczenie mogą stać się wizytówką miasta, która będzie przynosiła zyski?
Stadion w budowie przyciąga inwestorów
Odpowiedzi na te i inne pytania padną podczas konferencji 26 czerwca. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z kompleksową ofertą inwestycyjną terenów wokół stadionu przygotowaną dla przedstawicieli biznesu.

Dzięki pozyskaniu nowych inwestorów stadion wraz z otoczeniem może już wkrótce stać się wizytówką nowoczesnego, rozwijającego się Zabrza.

Podczas konferencji będzie można zobaczyć projekcję filmu zrealizowanego w technologii 3D, w którym zaprezentowana zostanie nowoczesna wizja rozwoju terenów inwestycyjnych znajdujących się w sąsiedztwie zabrzańskiego stadionu.

Konferencja odbędzie się 26 czerwca (wtorek) o godz. 10 na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

chyba wszyscy oszaleli na punkcie piłki nożnej, nie tylko piłka żyje ten kraj czy władze myślą tylko o tym aby przy okazji tych inwestycji napchać sobie jak najszybciej kieszenie od portek kasą, którą następnie inwestują ale już prywatnie a co dalej, stoi taki moloch niewykorzystany, straty ogromne ...ale samorządowcy zarobili, co ich obchodzi, że straty ponoszą mieszkańcy - ważne aby oni podczas kadencji się ustawili, społeczeństwo i tak was rozliczy ze źle podjętych decyzji - przepisy już weszły w życie wasze decyzje nie są bezkarne, trzeba o tym pamiętać - przed a nie po! a do tego społeczeństwo korzysta, dziwie się że tak późno? - z możliwości odwołania nawet najwyższych władz w drodze referendum.Chcecie żyć w kraju demokratycznym a postępujecie jak za komuny- koniec z tą obłudą! rozwiń

jarosz, 2012-06-23 08:39:28 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE