PARTNER PORTALU
  • BGK

Startuje przetarg na budynek w samym centrum Warszawy

  • bad    28 lipca 2014 - 16:32
Startuje przetarg na budynek w samym centrum Warszawy

Miasto Warszawa ogłosiło przetarg na dzierżawę na okres 5 lat budynku mieszczącego się przy ul. Oboźnej 1a w pobliżu głównego campusu Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Przedsiębiorczości Smolna.
Celem przetargu jest wybranie firmy, która stworzy w samym centrum miasta warunki młodym przedsiębiorcom do startu i dynamicznego rozwoju. Oboźna 1A powinna być uzupełnieniem oferty działającego Centrum Przedsiębiorczości Smolna oraz istniejących już na terenie miasta inicjatyw w zakresie przestrzeni badawczo-rozwojowych, parkowych i inkubacyjnych.

Czytaj też: Warszawa zrewitalizuje prawobrzeżne dzielnice

Konkurs jest wynikiem dotychczasowych prac m.st. Warszawy związanych ze wspieraniem środowiska startupów, współpracą m.in. przy takich wydarzeniach jak Orange Fab, Startup Grind oraz podpisanym niedawno listem intencyjnym z Giełdą Papierów Wartościowych i Aulą Polską, którego wynikiem jest realizowany projekt Warsaw Starup Space.

Do udziału w przetargu mogą stanąć wszyscy, którzy posiadają wiedzę, doświadczenie oraz zespół ludzi, i będą w stanie stworzyć w budynku przy ul. Oboźnej 1A przyjazny ekosystem który pozwoli start-upom najpierw zakiełkować, a potem szybko się rozwinąć.

Czytej też: Kolejny przetarg na dzierżawę hotelu

Oferty należy składać do 22 sierpnia 2014 r. do godz. 9.00 w siedzibie Zarządu Mienia m. st. Warszawy przy ul. Jana Kazimierza 62.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.