PARTNER PORTALU
  • BGK

Strabag rozpoczął remont trzech ulic w Sanoku

  • PAP/PSZ    23 listopada 2017 - 14:50
Strabag rozpoczął remont trzech ulic w Sanoku
W sumie wyremontowanych zostanie ponad 1,7 km dróg. (fot. Shutterstock)

W Sanoku rozpoczął się remont trzech ulic, które są częścią drogi krajowej nr 84. Kierowcy, którzy będą poruszać się ulicami Lwowską, Kolejową i Lipińskiego muszą spodziewać się dużych utrudnień. Koszt inwestycji to 4,5 mln zł.
Jak poinformowała 23 listopada rzeczniczka prasowa rzeszowskiego oddziału GDDKiA Joanna Rarus, w ramach zadania zostanie wyremontowana nawierzchnia ulic i chodników oraz wykonane zostanie nowe oznakowanie poziome i pionowe.

"W sumie wyremontowanych zostanie ponad 1,7 km dróg. Ulice zostaną też m.in. odwodnione, wykonana zostanie nowa podbudowa, nowe będą też nasypy" - dodała.

Wykonawcą prac, o wartości 4,5 mln zł, jest firma Strabag. Spółka rozpoczęła pierwsze prace przygotowawcze na ul. Lipińskiego.

Jak zaznaczyła Rarus, w związku z tym, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu m.in. zwężenia jezdni oraz ruch wahadłowy, który wprowadzony zostanie na czas czyszczenia i remontu kanalizacji deszczowej.

"Utrudnienia w ruchu będą występować do końca sierpnia 2018 r., kiedy to planowane jest zakończenie remontu. Organizacja ruchu będzie się jednak zmieniać w zależności od wykonywanych robót" - powiedziała rzeczniczka i zaapelowała do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie ulic.

Droga krajowa nr 84 prowadzi z Sanoka do przejścia granicznego z Ukrainą w Krościenku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.