PARTNER PORTALU
  • BGK

Suwałki sprzedały pawilon przy ul. Konopnickiej

  • Suwalki24.pl    4 listopada 2013 - 10:15
Suwałki sprzedały pawilon przy ul. Konopnickiej

Po długiej i burzliwej licytacji sprzedano pawilon położony przy ulicy Konopnickiej. Nieruchomość wyceniono na 56 tys. zł. Ostatecznie walka o obiekt, którą prowadziło czterech oferentów, podniosła cenę na 91 tys. zł. Za tę kwotę budynek z działką przejdzie w ręce nowego właściciela.
Sprzedana w przetargu 50-metrowa działka położona jest przy ulicy Konopnickiej, tuż przed skrzyżowaniem z Waryńskiego. Usytuowana jest za wjazdem na parking pod sklepem spożywczym. Na niej znajduje się parterowy, częściowo podpiwniczony budynek. Plan zagospodarowania przestrzennego określa, że w tym miejscu powinna powstać zabudowa usługowo-mieszalna wyglądem podobna do tej przy ulicy Noniewicza. Ratusz wycenił nieruchomość na 56 tys. zł.

Do przetargu stanęło czterech oferentów. Zanim uderzenie młotka zakończyło licytację, kwotę zakupu wielokrotnie podbijano. Mało brakowało, a zainteresowane osoby podwoiłyby cenę wywoławczą. Ostatecznie zatrzymano się na 91 tys. zł. Tym samym obiekt trafi w ręce nowego właściciela. Osoba, która dotychczas dzierżawiła nieruchomość nie zdecydowała się przebić jego oferty. Wynik przetargu uprawomocni się w przyszłym tygodniu.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.