PARTNER PORTALU
  • BGK

Teren rekreacyjny w Mierzynie – finisz!

  • www.Mierzyn24.pl    23 grudnia 2011 - 10:36
Teren rekreacyjny w Mierzynie – finisz!

Zakończenie prac przy budowie terenu rekreacyjnego w Mierzynie zbliża się wielkimi krokami.
Pozostało już tylko nieco ponad miesiąc, na przekazanie gotowego terenu rekreacyjnego inwestorowi – gminie Dobra. Trwają właśnie ostatnie prace związane z wykończeniem budynku administracyjnego, znajdującego się na terenie rekreacyjnym.

„Wszelkie prace zewnętrzne zostały zakończone zgodnie z planem. W tej chwili trwa wykończenie budynku w środku. Termin zakończenia inwestycji jest niezagrożony” – powiedział Rafał Sankowski z firmy Lik Bud.

Jeśli więc pogoda pozwoli, uroczyste otwarcie terenu rekreacyjnego odbędzie się jeszcze tej zimy. W przypadku gorszych warunków atmosferycznych, otwarcie przełożone zostanie na wiosnę.

W parku znajdują się m.in. boisko z trybunami, plac zabaw dla najmłodszych, skate park dla młodzieży oraz ścieżka zdrowia i wybieg dla psów. Nad terenem rekreacyjnym góruje wysoka drewniana wieża, z której roztacza się widok na całą okolicę. Gotowy jest również parking na kilkadziesiąt aut oraz wiata w kształcie litery U, pod którą w przyszłości mają się znaleźć punkty gastronomiczne i kiermasze handlowe.

Na pobliskim stawie pojawiły się także pomosty. Łączny koszt inwestycji, która powstaje w okolicy ulic Nasiennej i Alicji w Mierzynie, wyniesie 3 350 619,64 zł.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.