PARTNER PORTALU
  • BGK

Tłumy na "drzwiach otwartych" stadionu

  • PAP    5 marca 2010 - 15:17

Modernizacja Stadionu Miejskiego wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród poznaniaków. W piątek ponad tysiąc osób przybyło na stadion w ramach "drzwi otwartych", organizowanych przez spółkę Euro Poznań 2012.
Spółka umożliwiła mieszkańcom Poznania zwiedzanie stadionu w towarzystwie inspektorów budowlanych, którzy cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania. Piątkowe "drzwi otwarte" cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem - na stadion przybyło ponad tysiąc osób.

- Dzisiejsza frekwencja po raz kolejny nas zaskoczyła. To nas utwierdza w przekonaniu, że jest cały czas potrzeba organizowania tego typu akcji - powiedział Michał Prymas, wiceprezes spółki.

Wiele osób regularnie uczestniczy w "drzwiach otwartych" i obserwuje postęp prac budowlanych. - Jestem tutaj po raz czwarty. Gdy byłem w ubiegłym roku nie wierzyłem, że przebudowa stadionu może skończyć się w czerwcu. Tym bardziej, że zima była wyjątkowo ciężka. Ale widać, że tempo prac jest naprawdę imponujące - powiedział Tadeusz Lewandowski z Poznania.

W sobotę, po dziewięciomiesięcznej przerwie, na modernizowanym stadionie zagrają piłkarze Lecha. Rywalem Kolejorza będzie Cracovia, a mecz obejrzy komplet - 11,5 tysiąca widzów. W czwartek sprzedano ostatnie bilety na to spotkanie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.