PARTNER PORTALU
  • BGK

Top Inwestycje Polski Wschodniej: To ostatnie godziny na głosowanie

  • aw    18 września 2017 - 14:30
Top Inwestycje Polski Wschodniej: To ostatnie godziny na głosowanie
Na zwycięzców plebiscytu czekaja statuetki (fot.arch.PTWP)

Jeszcze tylko do poniedziałku 18 września trwa internetowe głosowanie w konkursie Top Inwestycje Polski Wschodniej. Pomóż nam wybrać najlepszy projekt z pięciu regionów.
• Trwa głosowanie w plebiscycie PortalSamorządowy.pl i spółki PTWP, w którym wybierane są najlepsze inwestycje roku w Polsce Wschodniej.

• Do 18 września każdy może oddać jeden głos za lub przeciw każdej z 20 nominowanych inwestycji.

• Na koniec można się spodziewać zawziętej realizacji i walki o każdy głos.

Najlepiej oceniona inwestycja otrzyma specjalną nagrodę od czytelników PortaluSamorzadowego.pl podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się 27 i 28 września w Białymstoku.

Tam też poznamy tegorocznych laureatów, czyli 10 inwestycji, które zyskają uznanie Rady Konsultacyjnej złożonej z fachowców z branży inwestycyjnej i samorządowców.

Głosowanie odbywa się w osobnym specjalnym serwisie

Póki co najwięcej głosów zyskał ośrodek narciarski Kurza Góra, ale pod względem pozytywnych ocen liderem głosowania jest projekt rewitalizacji śródmieścia Lublina. W pierwszej trójce jest jeszcze Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Krynce. Jednak do 18 września wiele więc może się jeszcze zmienić. Każdy głos się liczy.

Konkurs Top Inwestycje Polski Wschodniej ma za zadanie wskazanie tych inwestycji, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionów i mieszkańców Polski Wschodniej w ostatnim roku. Intencją organizatora jest wskazanie najlepszych praktyk inwestycyjnych zrealizowanych przez samorządy, spółki komunalne lub inne podmioty, a także docenienie tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom.

Zobacz, kto zdobył tytuł i jak przebiegła gala wręczenia nagród w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej w ubiegłym roku

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Monika z Lublina, 2017-09-18 14:59:55

    Wygra Pl. Litewski w Lublinie na tę chwilę prowadzi zdecydowanie !