Trzebielino zablokuje drogę krajową nr 21?

  • Przegląd prasy/Dziennik Bałtycki
  • 11-03-2011
  • drukuj
Głośny protest na drodze krajowej nr 22 w Czersku (tzw. berlince) staje się inspiracją dla kolejnych włodarzy.
Trzebielino zablokuje drogę krajową nr 21?

Jak informuje "Dziennik Bałtycki" wójt Trzebielina (pow. bytowski) ostrzega, że wieś aż kipi z powodu dziur na drodze krajowej nr 21.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad gruntownej przebudowy drogi przez Trzebielino na razie nie przewiduje. Istnieje za to szansa położenia we wsi asfaltowego dywanika, tzw. wielkiej łaty. Jeśli zostanie to wykonane, to protestu nie będzie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Szanowny Kolego, Wydaje mi się, a właściwie jestem pewna, że Twoje informacje dotyczące tego tematu są bardzo, ale to bardzo niedokładne. Wzbogać swoją wiedzę i dopiero wypowiadaj się publicznie! A co do Twojego słownictwa: <"łazić"> to według Słownika Języka Polskiego <chodzić w...olno, bez celu>, a ta społeczność lokalna ma cel! Zatem zadanie dla Ciebie Kolego JO-JO: zdobyć niezbędne informacje, nauczyć się korzystać ze słowników (jeśli nie masz dostatecznej wiedzy, żeby wypowiadać się na forum) i zrobić coś ze swoim charakterem, bo jak widzę, nie należysz do aktywistów, którzy chcą coś zmieniać na lepsze, tylko siedzisz z założonymi rękoma i potem narzekasz. Jest jednak nadzieja dla Ciebie: ludzie ponoć się zmieniają :-) Pozdrawiam rozwiń

Agnieszka z Trzebielina, 2011-06-10 18:17:26 odpowiedz

Gmina nagoliła w ub. sezonie tyle kasy z mandatów z fotoradarów, ze sama mogłaby sobie ten dywanik na odcinku wsi położyć. Ja na miejscu GDDKiA palcem bym nie kiwnął, niech sobie łażą. A na marginesie: na blokowanie dróg jest paragraf, tylko trzeba z niego skorzystać.

JO-JO, 2011-03-11 08:21:19 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE