PARTNER PORTALU
  • BGK

Trzy nowe hotele Best Western w Poznaniu i okolicy

  • PAP/AH    30 listopada 2017 - 12:27
Trzy nowe hotele Best Western w Poznaniu i okolicy
Fot. mat. pras.

Otwarcie trzech hoteli w Poznaniu i najbliższej okolicy ogłosiła w czwartek sieć Best Western Hotels & Resorts. Już wiadomo, że powstanie w Poznaniu pierwszego w Polsce Sure Hotel by Best Western nastąpi w połowie 2020 roku.
• Best Western Hotels & Resorts z siedzibą w Phoenix jest prywatną marką hotelarską.

• Do sieci dołączą dwa powstające obiekty - Edison Park Hotel Premier Collection oraz Sure Hotel Old Town, a także istniejący już Hotel Edison w podpoznańskim Baranowie.

• Właścicielem wszystkich trzech hoteli są spółki należące do Grupy Hotel Edison, zajmującej się prowadzeniem inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzaniem obiektami hotelowymi oraz działalnością gastronomiczną i winiarską.

W marcu przyszłego roku do sieci Best Western dołączy dysponujący 54 pokojami hotel w Baranowie. W połowie 2020 roku pierwszych gości przyjmie Sure Hotel Old Town. Będzie to pierwszy w Polsce obiekt funkcjonujący pod tą marką. Hotel powstanie w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie płyty Starego Rynku, przy ul. Paderewskiego. Będzie dysponował 40 pokojami. Obecnie trwają prace projektowe. Poznański obiekt będzie drugim, po wybudowanym w Szwecji, hotelem marki Sure Hotel w Europie.

Markę wprowadzono na rynku amerykańskim pod koniec 2016 roku. W październiku br. swoje podwoje dla gości otworzyły pierwsze obiekty Sure Hotels na rynku skandynawskim. Plany Best Western obejmują otworzenie w najbliższym czasie ponad 100 hoteli na całym świecie.

Także w centrum Poznania, w zabytkowej willi przy ul. Libelta, powstanie Edison Park Hotel. Zaoferuje gościom 63 pokoje i funkcjonować będzie pod szyldem BW Premier Collection.

- Włączenie trzech naszych obiektów w struktury międzynarodowej sieci to niewątpliwy sukces. Każdy z hoteli będzie inny, a ich oferty będą odpowiadać na potrzeby różnych grup gości. Duże zapotrzebowanie na usługi hotelowe w kraju skłania inwestorów, takich jak nasza spółka, do intensywnych działań - powiedział prezes spółki Hotel Edison Baranowo Poznań Przemysław Woźny.

Jak mówił, dzięki przystąpieniu do sieci Best Western, "zostaniemy włączeni w struktury systemu rezerwacyjnego oraz programu lojalnościowego, a także możemy liczyć na wsparcie sieci np. w zakresie marketingu".

Best Western Hotels & Resorts z siedzibą w Phoenix jest prywatną marką hotelarską; posiada 4,2 tys. hoteli w ponad 100 miejscach na całym świecie. Hotele sieci Best Western działają pod jedenastoma markami. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.