PARTNER PORTALU
  • BGK

Tuż po świętach remont na autostradzie A4

  • wnp.pl    2 kwietnia 2015 - 14:30
Tuż po świętach remont na autostradzie A4
Fot. PTWP (Andrzej Wawok)

7 kwietnia ruszą prace przy wymianie uszkodzonej dylatacji wiaduktu znajdującego się na bezpłatnym fragmencie koncesyjnego odcinka autostrady A4 Katowice - Kraków.
Prace będą prowadzone w okolicach Węzła Murckowska (skrzyżowanie A4 z drogą krajową nr 86) na jezdni w kierunku Katowic. Ich zakończenie zaplanowano na 29 kwietnia br.

W związku z ww. pracami budowlanymi zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na dwukilometrowym fragmencie autostrady. Zapewnią one możliwości szybkiego przeprowadzenia prac, przy jednoczesnym zminimalizowaniu uciążliwości dla kierowców.

Planowane terminy i zakres zmian w organizacji ruchu:

- od wczesnych godzin wieczornych 7 kwietnia do godzin popołudniowych 8 kwietnia, na 341+300 km do 343+400 km na jezdni w kierunku Krakowa ruch będzie się odbywał jednym pasem z ograniczeniem prędkości do 80 km/h;

- od 8 do 29 kwietnia, na 341+300 km do 343+400 km jezdnia w kierunku Katowic będzie zamknięta, a ruch w tym kierunku zostanie poprowadzony jednym pasem na jezdni w kierunku Krakowa. Ruch do Krakowa będzie się odbywał dwoma zawężonymi pasami ruchu. W obu kierunkach występować będzie ograniczenie prędkości do 60 km/h.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.