PARTNER PORTALU
  • BGK

Tymczasowa organizacja ruchu w Płocku

  • PAP    11 grudnia 2012 - 07:18
Tymczasowa organizacja ruchu w Płocku

W Płocku w związku z przebudową ul. Dobrzykowskiej wprowadzono w poniedziałek wieczorem w lewobrzeżnej części miasta tymczasową organizację ruchu na drogach krajowych nr 60 i 62 będących dojazdami do mostu przez Wisłę im. Solidarności.
Jak poinformował płocki Miejski Zarząd Dróg (MZD), tymczasowa organizacja ruchu, wprowadzona w trybie pilnym na wniosek wykonawcy robót drogowych, będzie obowiązywała do 31 grudnia 2012 r.

W związku z przebudową ul. Dobrzykowskiej w poniedziałek o godz. 21. została ona wraz z ul. Nadwiślańską całkowicie wyłączona z ruchu pojazdów.


MZD podał, iż wprowadzony został objazd trasą: Rondo 19. Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa (skrzyżowanie dróg krajowych nr 60 i 62 oraz drogi wojewódzkiej nr 575) - trasa Księdza Jerzego Popiełuszki (drogi krajowe nr 60 i 62) - Łąck (droga wojewódzka nr 577) - Gąbin (droga wojewódzka nr 574) - Dobrzyków.

Droga krajowa nr 60 prowadzi z Kutna w kierunku Ciechanowa, natomiast droga krajowa nr 62 biegnie z Włocławka w kierunku Warszawy. Obie trasy przebiegają przez Płock.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.