PARTNER PORTALU
  • BGK

Utrudnienia na drogach w Krośnie

  • krosnocity.pl/AT    14 lipca 2011 - 10:13
Utrudnienia na drogach w Krośnie

Od 14 lipca pojawią się utrudnienia na starym mieście i w okolicach mostu na Wisłoku przy ul. Niepodległości.
Rynek
Zamknięta dla ruchu zostanie część wzdłuż zachodniej pierzei rynku. Niedostępne będą również znajdujące się tam miejsca parkingowe. Wprowadzony zostanie zakaz parkowania i postoju. Ulica będzie dostępna jedynie dla właścicieli lokali użytkowych na czas rozładunku.

Nadal można będzie przejechać od ulicy Zjazdowej po płycie rynku wzdłuż kamienic do ul. Piłsudskiego.

Dodatkowe utrudnienia spowodowane są rozpoczęciem prac adaptacyjnych piwnic przedprożnych prowadzonych w ramach realizacji projektu Centrum Dziedzictwa Szkła.

Okolice Galerii
Kolejna zmiana organizacji ruchu dotyczy odcinka pomiędzy rondem Niezapominajki a mostem na Wisłoku. Od 14.07.  na ul. Niepodległości będzie się odbywał ruch jednokierunkowy w stronę ronda. To znaczy możliwy będzie jedynie wyjazd od strony parkingu przy Galerii Portius.

Korczyńska
Od 15 lipca na ul. Korczyńskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Niepodległości, Żółkiewskiego i Prochownia ruch będzie się odbywał drugim pasem i nadal będzie sterowany sygnalizacją świetlną. Niemożliwy będzie także wjazd i wyjazd z ul. Prochownia od strony tego skrzyżowania. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.