PARTNER PORTALU
  • BGK

Utrzymanie autostrady sporo kosztuje

  • Przegląd prasy/Gazeta Wyborcza Rzeszów    1 grudnia 2012 - 08:59
Utrzymanie autostrady sporo kosztuje

17 kilometrów autostrady z Pawłosiowa do Radymna to jezdnia równa jak stół, z wymalowanymi pasami i latarniami.
Robotnicy kręcą się jeszcze tylko na poboczach - pisze „Gazeta Wyborcza Rzeszów".

Pytanie jest takie: „Dlaczego rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad nie spieszy się z jego przejęciem. Być może chodzi o koszty utrzymania"?

Już po wybudowaniu drogi trzeba ją po prostu oświetlać, płacić za ochronę. Utrzymanie 48-kilometrowego odcinka A1 średnio miesięcznie kosztuje 185 tys. zł - pisze „Gazeta Wyborcza Rzeszów".


 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • jeden, 2012-12-03 13:57:22

    czytając te ciągłe biadolenia na temat kosztów autostrad nasuwa się pytanie: - w czyim interesie było ich budowanie...? Na razie wiadomo jedno, nie było i nie jest to w interesie Polaków i Polski...!!!! Wystarczyłby nam wielokrotnie tańsze drogi szybkiego ruchu. Dlaczego nie zajmą się wyjaśnieniem t...ego wątku ABW, CBŚ czy jakaś tam "niezależna" prokuratura zajmujące się albo jakimiś pierdołami nie mającymi znaczenia dla kraju, albo "robotami" zlecanymi nie wiadomo przez kogo (nie wiadomo dla zwykłego Polaka)...????  rozwiń
  • Gość, 2012-12-03 11:39:10

    Utrzymanie 48-kilometrowego odcinka A1 średnio miesięcznie kosztuje 185 tys. zł - pisze „Gazeta Wyborcza Rzeszów". - dla przeciętnego zjadacza to niewiele mówi. Co sie składa na tą sumę? Gdzie można zapoznać się z szczegółowymi kosztami?