Uwaga na utrudnienia w ruchu w Warszawie

W okolicy miejsc obchodów 68. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego we wtorek, środę i niedzielę należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu, m.in. zakazem przejazdu lub parkowania.
Uwaga na utrudnienia w ruchu w Warszawie
We wtorek przy pl. Krasińskich i Katedrze Polowej WP obowiązuje zakaz parkowania: po obu stronach ul. Długiej (na odcinku od ul. Miodowej do ul. Kilińskiego) do godz. 24, po obu stronach ul. Bonifraterskiej (na odcinku od ul. Długiej do ul. Świętojerskiej) do godz. 24; na ul. Bonifraterskiej (wzdłuż siedziby Sądu Najwyższego do wejścia do budynku) do godz. 24.

Zakazu ruchu wprowadzono na ul. Długiej (od ul. Miodowej do ul. Kilińskiego) do godz. 24; na ul. Miodowej i ul. Bonifraterskiej (na odcinku od ul. Kapucyńskiej do ul. Świętojerskiej) w godz. 17-24.

W środę w okolicy pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego obowiązuje zakaz zatrzymywania: na ul. Królewskiej (od ul. Marszałkowskiej do pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego) po stronie Ogrodu Saskiego, z możliwością zatrzymania się autobusów MZA przewożących sztandary, kombatantów oraz Wojsko Polskie, od północy do godz. 14; na ul. Wierzbowej (od ul. Fredry do ul. Moliera) od północy do godz. 14.

Parking przed Narodową Galerią Sztuki "Zachęta" będzie przeznaczony dla gości uroczystości od północy do godz. 14. Parking przy ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza zostanie przeznaczony dla pojazdów osób VIP od północy do godz. 14.

W związku z uroczystościami przy pomniku gen. Stefana Roweckiego "Grota" nie będzie można parkować na ul. Chopina (na wysokości pomnika) od północy do godz. 14.30.

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE