PARTNER PORTALU
  • BGK

W Gdyni rośnie dzielnica biznesowa

  • Propertynews.pl    11 czerwca 2015 - 06:44
W Gdyni rośnie dzielnica biznesowa

Teren budowy kompleksu Tensor w Gdyni, fot. materiały inwestora

- Trójmiasto od kilku lat intensywnie przyciąga inwestorów atrakcyjną ofertą biznesową, a także jakością życia - zaznacza wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała.
Katarzyna Gruszecka-Spychała na spotkanie, jakie odbyło się 10 czerwca i było dedykowane pierwszym najemcom projektu biurowego Tensor X dodała, że na tle aglomeracji wyróżnia się właśnie Gdynia, miasto ludzi od lat najbardziej w całej Polsce zadowolonych ze swojego miejsca zamieszkania oraz miasto - łowca nagród.

Ostatnio Gdynia zdobyła I miejsce w rankingu prestiżowego magazynu FDI w konkursie Polskie miasta przyszłości oraz tytuł Samorządowej Perły 25-lecia (w rankingu Gazety Prawnej na jubileusz samorządu terytorialnego w Polsce).

- W ostatnim czasie zaczęliśmy obawiać się, że pomimo iż chętnych nie brakuje, to wkrótce może zabraknąć dla nich wolnych metrów przestrzeni biurowych. Obawy okazały się przedwczesne, bo zanim było się czym martwić, firma Euro Styl rozpoczęła inwestycję. W pobliżu istniejących biurowców, przyczyniając się do powstania zwartej dzielnicy biznesowej, powstaje kompleks Tensor, oferujący dobrą architekturę i wysoki standard, czyli to co lubimy, czego potrzebujemy i co pasuje do naszego nowoczesnego miasta – mówiła podczas spotkania wiceprezydent.

Cały artykuł czytaj na Propertynews.pl

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.