PARTNER PORTALU
  • BGK

W Legnicy rusza przebudowa dróg

  • em    7 kwietnia 2014 - 14:57
W Legnicy rusza przebudowa dróg

Jak informuje wykonawca przebudowy ulicy Jaworzyńskiej, firma Skanska SA, od 9 kwietnia (środa) rozpoczną się prace budowlane na skrzyżowaniu ul. Jaworzyńskiej z Muzealną, Skarbka i Gwarną oraz na jej odcinku do ul. Szkolnej.
Na czas prowadzenia tej przebudowy (do końca czerwca br.) wykonawca wprowadzi zastępczą organizację ruchu. Kierowców przepraszamy za wszelkie pojawiające się niedogodności i utrudnienia, prosząc jednocześnie o ostrożność i wyrozumiałość.

W rejonie tym nie będą mogły poruszać się samochody o ciężarze powyżej 8 ton. Wyjątek stanowią autobusy komunikacji publicznej i pojazdy obsługujące budowę. Wszystkie pozostałe ciężkie samochody wjeżdżać mogą do miasta z obwodnicy zachodniej przez ul. Złotoryjską.

Ruch samochodów z południa w kierunku centrum prowadzony będzie z Jaworzyńskiej ulicami Szkolną i Mickiewicza do Witelona (w prawo).
Od placu Wilsona pojedziemy ulicą Witelona z możliwym skrętem w lewo - w Mickiewicza. Możliwa będzie również jazda na wprost przez ul. Skarbka w Muzealną. By dotrzeć w kierunku południowym na Jaworzyńską, należy z Muzealnej skręcić w Wojska Polskiego lub Kościuszki, a następnie do Jaworzyńskiej przez ul. Andersa lub Rataja.

Autobusy nr 3 i inne jadące w kierunku LSSE - poruszają się z ul. Witelona przez Skarbka, Wojska Polskiego i Andersa, by powrócić na Jaworzyńską. Tymczasowy przestanek linii nr 4 usytuowany będzie przy ul. Kościuszki w sąsiedztwie Andersa.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.