W Mierzynie drogowcy pracują nocą

Prace drogowe związane z remontem drogi krajowej nr 10 wkroczyły w decydującą fazę. Drogowcy układają teraz asfalt w Mierzynie w godzinach nocnych.
W Mierzynie drogowcy pracują nocą
Z niedzieli na poniedziałek pracowali na ulicy Weleckiej, na nitce prowadzącej w stronę Lubieszyna.

Aktualnie drogowcy pracują na całej długości ulicy Weleckiej, od granic naszej miejscowości ze Szczecinem. W nocy z poniedziałku na wtorek układana będzie warstwa asfaltu po stronie prowadzącej do centrum Szczecina.

Podczas prac wprowadzony będzie ruch wahadłowy. Prace drogowe powinny zakończyć się przed godziną 7 rano, jednak możliwe są opóźnienia. Na wszelki wypadek osobom kierującym się w godzinach porannych w stronę granicy, polecamy objazd przez Okulickiego, Stobno i Dołuje.

Jeszcze w tym tygodniu powinniśmy cieszyć się nową nawierzchnią już na całej długości drogi krajowej nr 10 – od Mierzyna do przejścia granicznego w Lubieszynie. Przypomnijmy, nowa nawierzchnia będzie miała zwiększoną odporność na koleinowanie, wysokie wskaźniki szorstkości i dobre odprowadzanie wody. Powinno to wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa na drodze. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE