PARTNER PORTALU
  • BGK

W Polsce powstanie wielki park rozrywki

  • przegląd mediów/wyborcza.biz    13 stycznia 2014 - 20:30
W Polsce powstanie wielki park rozrywki

Cinema City potwierdza plany. W połowie roku zostaną przedstawione plany budowy parku rozrywki, który ma powstać prawdopodobnie pod Grodziskiem Mazowieckim.
Szef Cinema City zapowiedział kontynuowanie prac nad projektem Park of Poland, czyli wielkim parkiem rozrywki.

W piątek ogłoszono transakcję przejęcia kontroli nad Cinema City przez brytyjską grupę Cineworld. Cinema City zamierza w pierwszej kolejności przeznaczy gotówkę, jaka zostanie w spółce po transakcji na budowę parku rozrywki - podaje wyborcza.biz.

- Mamy nadzieję, że będziemy mogli przedstawić nasze plany dotyczące pierwszego etapu tej inwestycji w połowie roku - tłumaczy Nisan Cohen, dyrektor finansowy Cinema City International.

Z wcześniejszych zapowiedzi Cinema City wynika, że wesołe miasteczko mogłoby powstać w okolicach Mszczonowa na Mazowszu, kilkanaście kilometrów na zachód od Grodziska Mazowieckiego.


Więcej: wyborcza.biz

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • rozerwany, 2014-01-15 20:54:34

    Rozrywki to my mamy aż nadto jak się patrzy na polski sejm.
  • cingolo, 2014-01-14 20:06:15

    Jakoś nikt nie myśli, by pieniądze ulokować w inwestycje przemysłowe dające miejsca pracy i dochód do budżetu. Upadający budżet reperuje się sprzedażą majątku, ostatnio lasów. Skąd bierze się chęć do rozrywki skoro trzeba by zapłakć nad beztroską rządów.