W Polsce powstanie wielki park rozrywki

  • przegląd mediów/wyborcza.biz
  • 13-01-2014
  • drukuj
Cinema City potwierdza plany. W połowie roku zostaną przedstawione plany budowy parku rozrywki, który ma powstać prawdopodobnie pod Grodziskiem Mazowieckim.
W Polsce powstanie wielki park rozrywki

Szef Cinema City zapowiedział kontynuowanie prac nad projektem Park of Poland, czyli wielkim parkiem rozrywki.

W piątek ogłoszono transakcję przejęcia kontroli nad Cinema City przez brytyjską grupę Cineworld. Cinema City zamierza w pierwszej kolejności przeznaczy gotówkę, jaka zostanie w spółce po transakcji na budowę parku rozrywki - podaje wyborcza.biz.

- Mamy nadzieję, że będziemy mogli przedstawić nasze plany dotyczące pierwszego etapu tej inwestycji w połowie roku - tłumaczy Nisan Cohen, dyrektor finansowy Cinema City International.

Z wcześniejszych zapowiedzi Cinema City wynika, że wesołe miasteczko mogłoby powstać w okolicach Mszczonowa na Mazowszu, kilkanaście kilometrów na zachód od Grodziska Mazowieckiego.


Więcej: wyborcza.biz

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Rozrywki to my mamy aż nadto jak się patrzy na polski sejm.

rozerwany, 2014-01-15 20:54:34 odpowiedz

Jakoś nikt nie myśli, by pieniądze ulokować w inwestycje przemysłowe dające miejsca pracy i dochód do budżetu. Upadający budżet reperuje się sprzedażą majątku, ostatnio lasów. Skąd bierze się chęć do rozrywki skoro trzeba by zapłakć nad beztroską rządów.

cingolo, 2014-01-14 20:06:15 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE