Wiemy na czym usiądą kibice Euro2012

Kibice piłki nożnej, którzy podczas Euro 2012 będą dopingować swoje drużyny na czterech polskich stadionach, siedzieć będą na krzesłach marki Forum Seating, należącej do Grupy Nowy Styl z Krosna .

Grupa jest jednym z największych na świecie producentów mebli biurowych i krzeseł. Wygrała m.in. przetarg na dostawę krzeseł na Igrzyska Olimpijskie w Atenach w 2004 r. Również podczas dwóch ostatnich mundiali - w Niemczech i Republice Południowej Afryki - fani oglądali mecze w siedziskach wyprodukowanych przez krośnieńską spółkę.

Teraz podkarpacka firma dostarczy na stadiony: we Wrocławiu, w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie, na których rozgrywany będzie turniej Euro 2012, prawie 200 tys. krzeseł. W większości będą to siedziska z linii Sigma i FCB.

Produkty cechuje przede wszystkim funkcjonalność. "Posiadają szczególnie mocną konstrukcję, dzięki czemu są odporne na zniszczenia. Jest to szczególnie cenione przez organizatorów takich wydarzeń sportowych, jak mecze piłki nożnej" - zaznaczyła przedstawicielka firmy.

Realizując poszczególne projekty na polskie stadiony, firma musiała spełnić liczne warunki, jakie stawiał zamawiający. Znalazło się wśród nich m.in. zastrzeżenie, aby fotele w Loży Prezydenckiej na stadionie w Poznaniu, miały dodatkowy pojemnik na kubek z napojem.

"Z kolei siedziska dla komentatorów w Gdańsku są takie same, jak w sektorze VIP, ale mobilne i na kółkach. Wprowadziliśmy również szereg innych modyfikacji na życzenie klientów i nie było to dla nas większym kłopotem"- poinformował kierownik sprzedaży krajowej marki Forum Seating Dominik Hemmerling.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE