PARTNER PORTALU
  • BGK

Wiemy na czym usiądą kibice Euro2012

  • PAP    16 lipca 2011 - 11:29

Kibice piłki nożnej, którzy podczas Euro 2012 będą dopingować swoje drużyny na czterech polskich stadionach, siedzieć będą na krzesłach marki Forum Seating, należącej do Grupy Nowy Styl z Krosna .
Grupa jest jednym z największych na świecie producentów mebli biurowych i krzeseł. Wygrała m.in. przetarg na dostawę krzeseł na Igrzyska Olimpijskie w Atenach w 2004 r. Również podczas dwóch ostatnich mundiali - w Niemczech i Republice Południowej Afryki - fani oglądali mecze w siedziskach wyprodukowanych przez krośnieńską spółkę.

Teraz podkarpacka firma dostarczy na stadiony: we Wrocławiu, w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie, na których rozgrywany będzie turniej Euro 2012, prawie 200 tys. krzeseł. W większości będą to siedziska z linii Sigma i FCB.

Produkty cechuje przede wszystkim funkcjonalność. "Posiadają szczególnie mocną konstrukcję, dzięki czemu są odporne na zniszczenia. Jest to szczególnie cenione przez organizatorów takich wydarzeń sportowych, jak mecze piłki nożnej" - zaznaczyła przedstawicielka firmy.

Realizując poszczególne projekty na polskie stadiony, firma musiała spełnić liczne warunki, jakie stawiał zamawiający. Znalazło się wśród nich m.in. zastrzeżenie, aby fotele w Loży Prezydenckiej na stadionie w Poznaniu, miały dodatkowy pojemnik na kubek z napojem.

"Z kolei siedziska dla komentatorów w Gdańsku są takie same, jak w sektorze VIP, ale mobilne i na kółkach. Wprowadziliśmy również szereg innych modyfikacji na życzenie klientów i nie było to dla nas większym kłopotem"- poinformował kierownik sprzedaży krajowej marki Forum Seating Dominik Hemmerling.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.