PARTNER PORTALU
  • BGK

Wieś będzie miała teren rekreacyjny

  • AW/borzecin.pl    21 czerwca 2012 - 19:57

Ponad 371 tysięcy złotych wyda samorząd gminy Borzęcin na realizację projektu pn. „Zagospodarowanie przestrzeni komunalnej centrum wsi Borzęcin Dolny poprzez budowę terenu rekreacyjnego z funkcją placu zabaw”.
Przed kilkoma dniami ruszyły prace budowlane, których wykonawcą jest wyłonione w drodze przetargu przedsiębiorstwo Opoka z Tychów. Termin zakończenia inwestycji, zgodnie z zapisami umowy przewiduje się na 31 sierpnia br.

- Projekt przewiduje wykonanie dróg dojazdowych, miejsc postojowych i ciągów pieszych utwardzonych kostką brukową, nawierzchni piaskowych i trawiastych placu zabaw, wyposażenia placu zabaw, elementów małej architektury, ogrodzenia, zieleni i oświetlenia terenu - mówi wójt gminy Borzęcin, Janusz Kwaśniak. - Jego realizacja pozwoli na poprawę estetyki miejscowości, jak również uzyskanie przestrzeni i infrastruktury w Borzęcinie Dolnym niezwykle potrzebnej. To kolejny etap realizacji koncepcji poprawy estetyki centrów wsi i budowy ogólnodostępnych placów zabaw, które niebawem będą funkcjonowały w każdej miejscowości gminy. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.