PARTNER PORTALU
  • BGK

Wilanów z halą sportową za 31,5 mln

  • wer/um.warszawa.pl    27 stycznia 2012 - 18:29
Wilanów z halą sportową za 31,5 mln

W warszawskim Wilanowie stanęła nowa hala sportowa. Będą mogli z niej korzystać uczniowie pobliskiej szkoły oraz mieszkańcy dzielnicy.
- Ta nowoczesna hala wzbogaciła stołeczną ofertę dla warszawiaków lubiących sport i aktywny wypoczynek. Mam nadzieję, że będzie to chętnie odwiedzane miejsce zwłaszcza przez mieszkańców Wilanowa. Zachęcam do korzystania z tego pięknego obiektu - powiedziała podczas oficjalnego otwarcia prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz (zabierz głos/oceń prezydent).

Czytaj też: Inwestycje w infrastrukturę sportową wciąż będą rosły?

Symbolicznym otwarciem hali był rzut piłką ręczną na bramkę wykonany przez prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz i burmistrza Wilanowa Ludwika Rakowskiego.

Prezydent Warszawy udekorowała medalami zwycięzców spartakiady oraz zwycięzców zawodów pływackich kończących akcję „Zima w mieście” w dzielnicy Wilanów.

Kompleks przy ul. Wiertniczej 26 składa się z hali do gry w piłkę ręczną z trybunami na 346 osób dwudziestopięciometrowego basen z dwoma mniejszymi brodzikami, jacuzzi oraz sauny. Całość inwestycji to ponad 31,5 mln zł. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.