PARTNER PORTALU
  • BGK

Wizytacja inwestycji realizowanych w Przemyślu

  • GK    15 czerwca 2011 - 12:58

Robert Choma prezydent Przemyśla odwiedził trwające inwestycje miejskie. W objeździe kluczowych przedsięwzięć towarzyszył mu poseł Piotr Tomański.
Pierwszym punktem wycieczki był Zamek Kazimierzowski i Park Miejski, gdzie trwa modernizacja zabytku i rewitalizacja parku.

Ta inwestycja jest współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Panowie odwiedzili również remontowaną drogę wojewódzką nr 885 (ul. Słowackiego) na odcinku od skrzyżowania z ulicą Łukasińskiego do skrzyżowania z ulicą Fabryczną.

Kolejnym miejscem były tereny inwestycyjne miasta Przemyśla. Ich uzbrojenie współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Prezydent Robert Choma (zabierz głos/oceń prezydenta) wraz z posłem przyjechali też na ul. Ofiar Katynia, gdzie trwa przebudowa nawierzchni wraz z odwodnieniem. Zobaczyli również budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej, Batorego i Trentowskiego.


Poseł zapewnił, że jako członek sejmowej Komisji Infrastruktury stale zabiega o środki na realizację inwestycji drogowych w Przemyślu.

Jednym z ostatnich miejsc wizytacji była modernizowana hala sportowa przy ul. Mickiewicza.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.