PARTNER PORTALU
  • BGK

Wreszcie koniec remontu w Sławęcicach

  • pap    7 grudnia 2013 - 10:54
Wreszcie koniec remontu w Sławęcicach

Przebudowa mostu na Kanale Gliwickim w Sławięcicach dobiega końca. Prace jeszcze trwają, ale najważniejsze, że kierowcy nie będą musieli korzystać z liczącego kilkadziesiąt kilometrów objazdu.
Remont mostu w Sławęcicach na drodze krajowej nr 40 dobiega końca. Drogowcy przywrócili już jednak ruch, a kierowcy mogą jeździć bez utrudnień.
Normalny ruch na drodze krajowej nr 40 przywrócono w piątek, w godzinach wieczornych.

Przestały obowiązywać objazdy. Prace przy remoncie mostu potrwają jeszcze przez tydzień, ale nie będą już komplikować ruchu.

"Przez najbliższy tydzień, do 15 grudnia 2013 r., na moście można się jeszcze spodziewać ostatnich prac wykończeniowych" - poinformował PAP rzecznik prasowy opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Michał Wandrasz.

Pierwotnie remont mostu miał się zakończyć na początku grudnia br. Przedłużenie remontu spowodowane jest głównie niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz zwiększeniem zakresu prac o roboty, które nie były ujęte w dokumentacji projektowej.

Przebudowa mostu na Kanale Gliwickim w Sławięcicach trwała prawie cztery miesiące. Kierowcy ciężarówek musieli korzystać z liczącego kilkadziesiąt kilometrów objazdu.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: