PARTNER PORTALU
  • BGK

Wybudują lodowisko zamiast boisk

  • chelmonline.pl    26 marca 2011 - 09:34

W Chełmie "Orlikowe" powstało zamieszanie. Miał być kompleks boiskprzy ZSO nr 7, będzie lodowisko i kort tenisowy w śródmieściu.
Na ostatniej Komisji Oświaty, Kultury i Sportu było dość burzliwie."Orlikowe" zmiany zbulwersowały radnego reprezentującego osiedle Zachód - Tadeusza Łańcuckiego. Radna Małgorzata Sokół mówiła o oszukiwaniu mieszkańców.

Radny Łańcucki, przewodniczący rady osiedla Zachód, nie krył swojego oburzenia, że po 3 miesiącach od uchwalenia budżetu już się go zmienia i zabiera pieniądze.

- Szkoła nr 7 ma wielkie tradycje sportowe. Dlaczego jeśli raz uzgadnia się z radą osiedla realizację, a potem nagle się zabiera? Jestem bardzo oburzony. Tak robić nie można – mówił radnyTadeusz  Łańcucki. Poparła go Małgorzata Sokół. Radna stwierdziła, że takie przesuwanie pieniędzy z jednej inwestycji na drugą, to po prostu oszukiwanie mieszkańców. Wiceprezydent Stanisław Mościcki stwierdził, że taka jest potrzeba. Zamiast jednego Orlika będzie lodowisko i kort tenisowy. Przekonywał radnych, że nie skończy się na samym napisaniu projektu. - Lodowisko będzie otwarte jeszcze w tym roku - zapewnił wiceprezydent.  

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.