PARTNER PORTALU
  • BGK

Wykryli 25 poważnych usterek na Lechu

  • Przegląd prasy/Głos Wielkopolski    3 września 2010 - 07:46
Wykryli 25 poważnych usterek na Lechu

Czy Lech Poznań zagra w europejskich pucharach na stadionie przy Bułgarskiej? Działacze klubu są pełni obaw.
Ledwo Poznań rozpoczął ogólnopolską kampanię promocyjną, a już wybuchł skandal. UEFA stwierdziła w raporcie, że ogólna koncepcja stadionu nie jest dobrze przemyślana. Konieczne są korekty – informuje „Głos Wielkopolski”.

Lista usterek, które trzeba naprawić, by Lech mógł rozegrać 30 września w Poznaniu mecz z Red Bull Salzburg, liczy 25 stron. Jeśli nie zostaną usunięte stadion nie dostanie licencji na mecze ligi europejskiej. Usterki widać gołym okiem. Wiedzą o nich choćby kibice, którym niedawno, po deszczach, zalało przygotowywaną oprawę meczową.

Piłkarska federacja do 21 września nakazuje m.in. dograć detale związane z położeniem nowej murawy. Szkopuł w tym, że dzień wcześniej na stadionie odbędzie się koncert Stinga.

Zdaniem Arkadiusza Kasprzaka, wiceprezesa Lecha, przy złym zbiegu okoliczności będzie popelina.

A niedawno poznański urząd i Ryszard Grobelny chwalili się, że im już trawa rośnie, i są gotowi na euro. Czy to tylko urzędowy optymizm? – pyta „Głos Wielkopolski”.
 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Pomorzanin, 2010-09-03 16:43:24

    Stadion budowało PBG. Ta sama firma będzie budować TERMINAL LNG w ŚWINOUJŚCIU. Terminal LNG winien być wykonany bardzo dobrze. Wybuch metanowca dostarczającego gaz do TERMNINALA LNG ma siłę 40 bomb atomowych, którą zniszczyła Hiroszimę. Czy będzie nadzór nad budową gwarantujący dobrą jakość - ...bezpieczeństwo terminala ????  rozwiń