PARTNER PORTALU
  • BGK

Wyposażenie za milion

  • PAP    15 marca 2011 - 09:03
Wyposażenie za milion

W nowym amfiteatrze w Opolu będzie supernowoczesny ekran diodowy i multimedialne kioski z dostępem do internetowych serwisów społecznościowych.
Koszt wyposażenia to ok. milion zł.
Opolski amfiteatr - siedziba Narodowego Centrum Polskiej Piosenki - przechodzi gruntowny remont i modernizację. Jednym z jej elementów jest wyposażenie obiektu w nowoczesne urządzenia - w tym multimedialne kioski, które będą umożliwiały słuchanie muzyki, a także zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia i umieszczenie go w którymś z internetowych serwisów społecznościowych.

Czytaj też: Amfiteatr będzie gotowy na festiwal

Na przykrytej nowym dachem scenie amfiteatru zostanie na stałe zamocowany diodowy ekran o powierzchni 70 metrów kw. Będzie umożliwiał oglądanie w amfiteatrze transmisji z różnych wydarzeń i wyświetlanie filmów.

Ekran doskonale sprawdzi się przy koncertach, gdy będzie mógł być wykorzystany jako tania - wirtualna - scenografia i element uatrakcyjnienia występów artystów.

Czytaj też: Opole z Radiem Zet w trzecim dniu festiwalu?

Nowy amfiteatr ma zostać oddany do użytku przed tegorocznym festiwalem w Opolu. W nowoczesnym obiekcie znajdzie się więcej pomieszczeń na garderoby dla artystów, oraz pokoje dla potrzeb technicznej realizacji koncertów. Będzie tam też kawiarnia z tarasem widokowym, oraz pomieszczenia dla Muzeum Polskiej Piosenki.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.