Wyrzucają kupców spod radomskiego dworca

  • Przegląd prasy/Gazeta Wyborcza Radom
  • 05-05-2012
  • drukuj
Radomski ratusz chce wydzierżawić kupcom spod remontowanego dworca kolejowego działkę po stronie Ustronia. Mają tam stanąć pawilony, w których mogliby dalej handlować.
Wyrzucają kupców spod radomskiego dworca
Miasto (zabierz głos/oceń prezydenta) od roku prowadzi rozmowy z kupcami, by swoje szpecące budy zabrali i przenieśli działalność w inne miejsce – informuje „Gazeta Wyborcza Radom”.

Proponuje handlarzom przeprowadzkę na drugą stronę torów, na miejski teren po lewej stronie od wyjścia z tunelu w kierunku Ustronia.

Mają tam stanąć cztery dwulokalowe pawilony. W styczniu urzędnicy wydali decyzję o warunkach zabudowy. Lada moment ma być podpisana umowa dzierżawy. Miasto proponuje kupcom trzyletni okres i niewielki czynsz.

Niestety niektórzy kupcy twierdzą, że lokalizacja jest kiepska, a inwestycja kosztowna. Dodają, że miasto powinno pozwolić na handel przy dworcu, ale zastrzec, by odbywał się na przykład w estetycznych pawilonach przeszklonych z czterech stron – pisze „Gazeta Wyborcza Radom”.

Więcej na ten temat tutaj. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (4)ZOBACZ WSZYSTKIE

No,to klops. Chęci są,możliwości brak?

Wasabi, 2012-05-08 10:52:26 odpowiedz

na ulicy w mieście pozwolił bym /oprócz babć ale tylko z działki/ tylko właścicielom sklepów--z tego miasta---oprócz bazarów..===== ==bez Eli nigdzie nie jadę.===a i pieniądze mi nie potrzebne. macie prąd .macie gaz...wszystkie autobusy i busy w całej polsce palą 10 razy mniej---a budżet z tego ...ma nic ..===połowa idzie do firmy ==apołowa na żydoskie konta ==ale już wszyscy oficerowie NKWD mają wille a dtugiego TAŁER nie chcą budować i nie wiedzą co robić z lewą kasą??to chcą abym ja rządził====ALE ze ZŁODZIEJAMI .????? rozwiń

klawóz, 2012-05-08 08:23:56 odpowiedz

i tak ci kupcy mają coś, czego nie mają inni.

Foster, 2012-05-07 11:35:32 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE