PARTNER PORTALU
  • BGK

Wznowiono prace przy wymianie płyt

  • www.Osowa24.pl    8 stycznia 2013 - 12:07
Wznowiono prace przy wymianie płyt

W Osowej wokół pasażu znów pojawiły się ekipy remontowe. Do wymiany pozostał niewielki fragment na skręcie od strony ulicy Koziorożca w Jednorożca.
Kilka tygodni temu informowaliśmy o wstrzymaniu prac przy wymianie płyt w okolicy pasażu „Czerwona Torebka". Jak uspokajała wówczas rzecznik Zarządu Dróg i Zieleni, do wznowienia prac dojdzie gdy zelżeją mrozy.

A że właśnie nastał odpowiedni pogodowo czas, wokół pasażu znów pojawiły się ekipy remontowe. Do wymiany pozostał niewielki fragment na skręcie od strony ulicy Koziorożca w Jednorożca.

Przypomnijmy, że część robót jest finansowana przez inwestora „Czerwonej Torebki", a część przez Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku. Wymieniane są wszystkie płyty od ul. Niedziałkowskiego do asfaltu w ul. Jednorożca i dalej w kierunku Wodnika oraz część na odcinku ul. Koziorożca.

W poniedziałkowe przedpołudnie zdemontowano najbardziej dziurawe i niebezpieczne dla pojazdów płyty na skręcie z Koziorożca do Jednorożca. Na ten moment fragment drogi przysypano piaskiem. We wtorek jeśli pogoda pozwoli, roboty będą kontynuowane.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.