PARTNER PORTALU
  • BGK

Wznowiono prace przy wymianie płyt

  • www.Osowa24.pl    8 stycznia 2013 - 12:07
Wznowiono prace przy wymianie płyt

W Osowej wokół pasażu znów pojawiły się ekipy remontowe. Do wymiany pozostał niewielki fragment na skręcie od strony ulicy Koziorożca w Jednorożca.
Kilka tygodni temu informowaliśmy o wstrzymaniu prac przy wymianie płyt w okolicy pasażu „Czerwona Torebka". Jak uspokajała wówczas rzecznik Zarządu Dróg i Zieleni, do wznowienia prac dojdzie gdy zelżeją mrozy.

A że właśnie nastał odpowiedni pogodowo czas, wokół pasażu znów pojawiły się ekipy remontowe. Do wymiany pozostał niewielki fragment na skręcie od strony ulicy Koziorożca w Jednorożca.

Przypomnijmy, że część robót jest finansowana przez inwestora „Czerwonej Torebki", a część przez Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku. Wymieniane są wszystkie płyty od ul. Niedziałkowskiego do asfaltu w ul. Jednorożca i dalej w kierunku Wodnika oraz część na odcinku ul. Koziorożca.

W poniedziałkowe przedpołudnie zdemontowano najbardziej dziurawe i niebezpieczne dla pojazdów płyty na skręcie z Koziorożca do Jednorożca. Na ten moment fragment drogi przysypano piaskiem. We wtorek jeśli pogoda pozwoli, roboty będą kontynuowane.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.