PARTNER PORTALU
  • BGK

Zakończył się remont wiaduktu w Sosnowcu

  • esosnowiec.pl (IK)    16 maja 2013 - 12:22
Zakończył się remont wiaduktu w Sosnowcu

Już od jutra kierowcy ponownie będą mogli bez problemów korzystać z wiaduktu w ciągu ul. Małobądzkiej nad DK 86 w Sosnowcu.
Zakończył się bowiem jego remont, który trwał od 11 lutego tego roku. W poniedziałek 20 maja na swoje stare trasy powrócą także wszystkie autobusy, które dotychczas z powodu prac remontowych musiały korzystać z objazdów.

Remont wiaduktu w ciągu ul. Małobądzkiej nad DK 86 został zakończony zgodnie z harmonogramem robót i tym samym już jutro wszystkie samochody będą mogły poruszać się po tym odcinku bez dalszych przeszkód. Na uszkodzonym wiadukcie przez dłuższy czas obowiązywał ruch wahadłowy.

Dopiero po przeprowadzeniu przetargu, który wygrał Zakład Budowlany Most Bud z Bielska - Białej w lutym tego roku udało się zacząć poważne prace remontowe. Ich koszt wyniósł przeszło 850 tys. zł.


Tymczasem dzisiaj rusza kolejny remont, tym razem na ul. Mjr. H. Hubala - Dobrzańskiego. - Remont będzie polegał na wymianie fragmentów nawierzchni asfaltobetonowej jezdni.

Planowany termin zakończenia robót to koniec czerwca 2013. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zachowanie bezpieczeństwa - mówi Rafał Łysy, naczelnik wydziały informacji i promocji w sosnowieckim magistracie.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.