PARTNER PORTALU
  • BGK

Zmiany na warszawskich ulicach

  • AT    13 października 2012 - 11:41
Zmiany na warszawskich ulicach

W sobotę, 13 października ok. godz. 22.00 w Warszawie zamknięty zostanie południowy (z kierunku ul. Połczyńskiej, na odcinku od ul. Doroszewskiego) wlot ul. Lazurowej na skrzyżowanie z ul. Górczewską.
Niemożliwy stanie się przejazd ul. Lazurową przez skrzyżowanie w kierunku ul. Połczyńskiej. Równocześnie ruch na ul. Górczewskiej  na odcinku od pętli tramwajowej do granicy miasta zostanie przełożony na nowo wybudowaną jezdnię północną (jezdnia południowa zostanie wyłączona z ruchu).

Kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie ruchu w każdą stronę, z wydzielonymi pasami do skrętów. Wyjeżdżających z centrum handlowego lub pobliskich osiedli oraz ul. Narwik będzie obowiązywał nakaz skrętu w prawo (w stronę granicy miasta). Ominąć zamknięty odcinek ul. Lazurowej można skręcając w ul. Człuchowską, Powstańców Śląskich, Górczewską lub Radiową.

Linie autobusowe 105, 122, 149, 189, 190, 422, 714, 719, 729, N45, N95 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do połowy grudnia br. W tym etapie prac przebudowane zostaną instalacje podziemne, zbudowane odwodnienie i przebudowany fragment starej jezdni ul. Górczewskiej i skrzyżowanie z ul. Lazurową. Po zakończeniu wszystkich prac przy przebudowie ulica będzie miała dwie jezdnie, a skrzyżowanie zamieni się w rondo. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.