PARTNER PORTALU
  • BGK

Bełchatów zbuduje swoją markę

  • GK/www.belchatow.pl    9 września 2011 - 20:01
Bełchatów zbuduje swoją markę

Blisko 163 tys. to kwota, jaką miasto pozyskało na opracowanie koncepcji marketingowej służącej budowie nowego wizerunku Bełchatowa.
Przygotowany przez Bełchatów projekt „Opracowanie Strategii Marki Miasta Bełchatowa związanej z województwem łódzkim” zyskał uznanie Zarządu Województwa Łódzkiego i zostanie dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Obecnie w skali całego kraju nastąpił dynamiczny rozwój w zakresie marketingu miejsc i regionów, w związku z czym polskie miasta aktywnie konkurują między sobą. Chcąc pozyskać inwestorów, turystów, czy też przyszłych mieszkańców

Bełchatów musi stać się miastem jeszcze bardziej rozpoznawalnym, silnie wyróżniającym na tle innych miast, zapisującym się w pozytywny sposób w świadomości odbiorców, ale także podkreślającym atuty województwa łódzkiego.

Realizacja projektu budowy wizerunku rozpocznie się szeregiem badań i analiz marketingowych na podstawie, których opracowana zostanie koncepcja nowej marki Bełchatowa.

W toku prac sporządzony zostanie m.in. system identyfikacji wizualnej zawierający logotyp miasta. Całkowity koszt projektu to 200 859,00zł, natomiast wkład własny miasta to kwota 37 990,50 zł.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.