PARTNER PORTALU
  • BGK

Boże Narodzenie: Samorządowcy tańczą, śpiewają i życzenia składają

  • Anna Trojanowska    24 grudnia 2016 - 09:44
Boże Narodzenie: Samorządowcy tańczą, śpiewają i życzenia składają
Prezydent Tadeusz Ferenc i Rada Miasta Rzeszów śpiewają kolędę (fot.youtube.com)

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Czas radosnego zgiełku i rodzinnej atmosfery, ale również - z racji kończącego się roku - zadumy i refleksji. To czas kiedy wspólnie ubieramy choinkę, spotykamy się przy wigilijnym stole, dajemy sobie prezenty i śpiewamy kolędy. Ten magiczny nastrój udzielił się także samorządowcom, którzy z okazji świąt postanowili złożyć mieszkańcom gorące życzenia. Czego życzą?
Niektórzy samorządowcy postawili na tradycyjną formę życzeń, natomiast inni postanowili w tym roku zaskoczyć mieszkańców i z okazji świąt nagrali kolędy lub zabawny taniec. Jak wyszło i czego życzą? Zobaczcie sami.

Czytaj też: Klimat świąt zapanował na dobre

- W imieniu władz samorządowych naszego miasta życzę wszelkiego dobra, obfitości w domach, dobrych spotkań, a także błogosławieństwa Bożego - życzy prezydenta miasta Siedlce Jarosław Głowacki.

- Tradycyjnie życzenia zdrowych, wesołych świąt w miłej, rodzinnej i sympatycznej atmosferze składa prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

- Spokoju, radości i świąt w gronie najbliższych życzy z kolei prezydent Rybnika Piotr Kuczera.

Jakie powinny być święta Bożego Narodzenia? - Przede wszystkim spokojne, warto znaleźć chwilę na wyciszenie i refleksję nad tym co naprawdę ważne - mówi prezydent Chorzowa Andrzej Kotala.

 - Niech ten szczególny czas wypełni radość i zgoda - winszuje prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski

Spokojnych świąt, a także realizacji wszystkich inwestycji życzy mieszkańcom, a także sobie prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Prezydent Kalisza Grzegorz Sapiński życzy najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia i wspaniałej ciepłej atmosfery.

- Boże Narodzenie to szczególny czas kiedy stajemy się sobie bliżsi, bardziej serdeczni i przyjaźni. Niech ta atmosfera zostanie w nas jak najdłużej - życzy Marcin Krupa, prezydent Katowic.

REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (1)

  • Obserwator rzeczywistości, 2017-01-07 20:32:42

    Nie macie już o czym pisać? Niech się wezmą do pracy, a nie do pajacowania. Nie warto nawet komentować tych głupot. Celebryci od siedmiu boleści.