PARTNER PORTALU
  • BGK

Burmistrzu zostań piłkarzem – reprezentacja czeka

  • pt    28 kwietnia 2016 - 11:44
Burmistrzu zostań piłkarzem – reprezentacja czeka
Reprezenentacja ZMP na zgrupowanie w Kobyłce (fot.zmp.pl)

• Reprezentacja burmistrzów i prezydentów Związku Miast Polskich przygotowuje się do 3. Samorządowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej.
• Chętni do gry w zespole prezydenci i burmistrzowie są mile widziani.
Reprezentacja burmistrzów i prezydentów przygotowuje się właśnie do 3. Samorządowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej, zaplanowanych w połowie maja w Uherskich Hradistach w Czechach.

22 i 23 kwietnia odbyło się nawet zgrupowanie reprezentacji burmistrzów i prezydentów miast członkowskich Związku Miast Polskich. Gospodarzem spotkania było miasto Kobyłka.

Burmistrz Robert Roguski jest nie tylko pasjonatem futbolu, ale także członkiem reprezentacji Związku.

Pierwszego dnia odbył się trening pod okiem byłego reprezentanta Legii Warszawa Krzysztofa Adamczyka. W sobotę drużyna ZMP rozegrała mecz z reprezentacją Polski L’oreal. Samorządowcy podjęli zaciętą walkę z dużo młodszym przeciwnikiem. Mimo to reprezentacja L’oreala odniosła zwycięstwo.

Legenda polskiej piłki nożnej pan Andrzej Strejlau, obecny na trybunach stadionu OSIR Wicher w Kobyłce, ocenił poziom gry reprezentacji burmistrzów i prezydentów jako dobry, udzielał też zawodnikom rad.

Związek Miast Polskich zaprasza kolejnych burmistrzów, prezydentów i ich zastępców do wstąpienia w szeregi polskiej reprezentacji samorządowej i do udziału w zbliżających się Mistrzostwach.

Zainteresowani proszeni są o kontakt z Biurem Związku Miast Polskich.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.