PARTNER PORTALU
  • BGK

Bydgoszcz stawia na zagranicę

  • JL    15 lutego 2016 - 09:34
Bydgoszcz stawia na zagranicę
Bydgoszcz stawia na rozwój współpracy zagranicznej. Fot. Pixabay.com

Mając na uwadze rozwój współpracy międzynarodowej oraz utrwalanie pozytywnego wizerunku miasta, Bydgoszczy zachęca do ubiegania się o miejskie środki finansowe.
W tym roku Bydgoszcz wspierać będzie projekty o charakterze międzynarodowym, które koncentrują się przede wszystkim na współpracy z miastami partnerskimi oraz z krajami, których honorowe przedstawicielstwa dyplomatyczne mają siedzibę w Bydgoszczy.

Wysoko ocenione zostaną również wnioski zakładające współpracę z Polonią. Zachęcamy do organizacji przedsięwzięć z udziałem dzieci i młodzieży, a także do prowadzenia działań edukacyjnych w zakresie wiedzy o miastach partnerskich i Unii Europejskiej.

Przedsięwzięcia, które uzyskają dofinansowanie, należy zrealizować do 30 listopada 2016 roku. Maksymalny poziom środków promocyjnych miasta nie może być wyższy niż 80 proc. kosztów całego projektu. Kwota dofinansowania nie może przekroczyć 10 tys. zł brutto na jeden współfinansowany projekt. Maksymalna łączna kwota środków finansowych na realizację projektów wynosi 80 tys. zł brutto.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.