PARTNER PORTALU
  • BGK

Debata o promocji Zamościa

  • GK/www.lubelskie.pl    13 września 2011 - 10:06
Debata o promocji Zamościa

Lubelscy samorządowcy debatowali na konferencji „Promocja Ziemi Zamojskiej – szansą na rozwój społeczno-gospodarczy regionu”.
Wicemarszałek województwa Krzysztof Grabczuk, Piotr Franaszek, dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki oraz Bogdan Kawałko, dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej urzędu marszałkowskiego wzięli udział w konferencji „Promocja Ziemi Zamojskiej – szansą na rozwój społeczno-gospodarczy regionu”.

Odbyła się ona w zamojskim ratuszu. Przedstawiciele samorządu województwa byli gośćmi prezydenta Marcina Zamoyskiego (zabierz głos/oceń prezydenta).

– Nakłady na promocję nigdy się nie kończą – mówił wicemarszałek Grabczuk w trakcie konferencji. – Tylko one gwarantują, że turyści nie tylko do nas przyjadą, ale również chętnie będą tu wracać.

Piotr Franaszek, mówiąc o promocji Lubelskiego, przedstawił główne założenia tzw. promocji marki w odniesieniu promocji miasta i regionu. Z kolei Bogdan Kawałko mówił o strategii rozwoju województwa lubelskiego w perspektywie lat 2014-2020.

Kolejnym prelegentem był sekretarz zamojskiego magistratu Karol Garbula, który przybliżył słuchaczom zagadnienia związane z promocją zamojskiej podstrefy ekonomicznej. Na zakończenie Anna Jawor, mówiąc o postrzeganiu Zamościa przez turystów przedstawiła badania koła kulturoznawczego Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.