PARTNER PORTALU
  • BGK

Eurovolley Poland 2017: Miasta potrzebują wolontariuszy na wielkie wydarzenie sportowe

  • PulsHR.pl (GP)/AT    24 maja 2017 - 11:37
Eurovolley Poland 2017: Miasta potrzebują wolontariuszy na wielkie wydarzenie sportowe
Eurovolley Poland 2017 odbędzie się w: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Krakowie i Katowicach (fot.:pixabay.com)

Grupa Adecco poszukuje 350 wolontariuszy na Eurovolley Poland 2017. Po 70 w każdym z miast gospodarzy sportowej imprezy lata.
• Adecco podkreśla, że traktuje poważnie selekcję kandydatów i proces ich rekrutacji został pomyślany z odpowiednią starannością.

• Mecze odbędą się w drugiej połowie lata w: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Krakowie, oraz w Katowicach.

Adecco otrzymało zadanie zrekrutowania i przeszkolenia 70 wolontariuszy w każdym z miast-gospodarzy turnieju Eurovolley Poland 2017. Chodzi o Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017.

Poszukiwane są osoby pełnoletnie, które mieszkają nie dalej niż 30 kilometrów od miasta i mają czas, by zaangażować się w organizację.

- Do zadań wolontariuszy będzie należało wspieranie organizacji mistrzostw na każdym etapie i w każdej sferze - komentuje Anna Wicha, dyrektor generalna Adecco Poland - Nasza rola będzie polegała na pozyskaniu pracowników zarówno do obsługi meczów, jak i do biura prasowego czy biura marketingu. To wspaniałe doświadczenie, zarówno pod względem zawodowym, jak i po prostu jako przygoda przy współtworzeniu dużego projektu.

Czytaj też: Program modernizacji infrastruktury sportowej na rok 2017: terminy, warunki dofinansowania

Eurovolley Poland 2017 odbędzie się od 24 sierpnia do 3 września 2017 roku. Mecze będą miały miejsce w: Gdańsku, Szczecinie, Krakowie, Katowicach, a mecz i ceremonia otwarcia gościć będą w Warszawie na Stadionie PGE Narodowy.

Cały artykuł czytaj tutaj

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.