PARTNER PORTALU
  • BGK

Gdynia: Sylwestrowy pomysł na promocję miasta

  • pt    29 grudnia 2016 - 15:37
Gdynia: Sylwestrowy pomysł na promocję miasta
Już od 26 grudnia miasto Gdynia prowadzi konkurs fotograficzny Złap się #wGdyni. (fot.gdynia.pl)

• Duży, biały napis - hasztag #WGDYNI pojawił się na skwerze Kościuszki w Gdyni.
• Będzie on centralnym punktem sylwestrowego konkursu fotograficznego Złap się #wGdyni zorganizowanego przez miasto na Instagramie.

W związku ze zbliżającym się Sylwestrem w Gdyni, odbędzie się nieco inna niż dotychczas miejska impreza. 31 grudnia na scenie w okolicach skweru Kościuszki zagrają Dawid Podsiadło, zespoły Fisz Emade Tworzywo i Gentleman oraz Maria Sadowska. Ale oprócz muzycznej części imprezy, na jej uczestników czekają też inne atrakcje.

Już od 26 grudnia miasto Gdynia prowadzi konkurs fotograficzny Złap się #wGdyni. Jego bohaterami będą gdynianie i osoby odwiedzające miasto oraz... wielkoformatowy napis - hasztag #WGDYNI, który stanął na skwerze Kościuszki w centrum miasta. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba posiadać własne konto na platformie Instagram, zrobić sobie zdjęcie na tle napisu i zamieścić je na portalu. I najważniejsze - należy pamiętać o opatrzeniu konkursowej fotki hasztagiem #wGdyni.

Zdjęcia można zamieszczać do 1 stycznia do północy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 2 stycznia 2017 roku za pośrednictwem gdyńskich mediów społecznościowych. Nagrody otrzymają zdjęcia opatrzone odpowiednim konkursowym hasztagiem oraz z największą liczbą polubień na Instagramie.

Ze zgłoszonych zdjęć zostanie także stworzona wielkoformatowa mozaika fotograficzna, którą będzie można oglądać na gdyńskich profilach społecznościowych oraz w InfoBoxie.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.