PARTNER PORTALU
  • BGK

Gorzów Wielkopolski: Wybrali logo na 760-lecie miasta

  • pt    10 lutego 2017 - 15:33
Gorzów Wielkopolski: Wybrali logo na 760-lecie miasta
Gorzów Wlkp. obchodzi jubuileusz 760-lecia istnienia (fot.wikipedia)

• Gorzów Wielkopolski wybrał logo, które promować będzie jubileusz 760-lecia miasta.
• Zwyciężył projekt, który otrzymał największą liczbę „polubień” na portalu społecznościowym Facebook.
Zwycięskie logo będzie się pojawiało przy okazji wszystkich imprez o charakterze jubileuszowym w Gorzowie do końca 2017 roku.

Decyzja o wyborze logo w konkursie na Facebooku zapadła podczas roboczego spotkania zespołu ds. obchodów Jubileuszu miasta, tj. pracowników Wydziału Kultury i Sportu, Wydziału Promocji i Informacji, Wydziału Edukacji oraz miejskich instytucji kultury.Do współpracy zaproszono 15 gorzowskich artystów plastyków, których forma wyrazu artystycznego jest zupełnie inna. Wybrano propozycje od trzech autorów, którzy przygotowali łącznie 21 projektów.

- Wybór logo święta miasta w formie zabawy na portalu społecznościowym jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie działaniami urzędu na FB oraz dobry kontakt z mieszkańcami właśnie poprzez portal. Oddaliśmy głos w sprawie logo 760-lecia Gorzowa tej części mieszkańców, którzy obserwują i komentują działania urzędu na FB na bieżąco. Ostatecznie jednak decyzja o wyborze logo należała do zespołu roboczego ds. obchodów jubileuszu – tłumaczą w magistracie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Roman Dickens, 2017-02-20 14:55:30

    Ale poruta.Komuś bardzo zależy na ośmieszaniu miasta i dezorientowaniu inwestorów.Odwołać Jacka W. ze stanowiska prezydenta Gorzowa. #GORZÓW #LUBUSKIE