PARTNER PORTALU
  • BGK

Jacek Krupa wysłał list gratulacyjny do Kamila Stocha

  • MIW    11 stycznia 2018 - 11:25
Jacek Krupa wysłał list gratulacyjny do Kamila Stocha
Kamil Stoch i Jacek Krupa podczas Święta Małopolski w czerwcu 2017 r. (fot. www.malopolska.pl)


Śledziłem Pana starty i czułem się dumny, że to właśnie Małopolanin jest niekwestionowanym liderem zawodów. Tak wspaniałe wyniki zasługują na słowa podziwu – tak do Kamila Stocha, zwycięzcy 66. Turnieju Czterech Skoczni pisze Jacek Krupa, marszałek województwa małopolskiego.
List gratulacyjny do polskiego skoczka marszałek Krupa napisał w imieniu własnym oraz samorządu województwa małopolskiego. Stwierdza w nim, że zdobyte tytuły są wspaniałą nagrodą za prawdziwie sportową, niezłomną postawę i wyraża przekonanie, że jeszcze wielokrotnie będziemy się cieszyć ze zwycięstw Stocha, a „liczne sportowe emocje będą źródłem narodowej dumy i radości Polaków”.

- Życzę Panu wytrwałości, kolejnych sukcesów, a na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu – olimpijskiego złota – kończy swój list marszałek Krupa.

Czytaj: Sport w województwach: Najwięcej klubów na Śląsku i na Mazowszu. A kto zamyka stawkę?

Kamil Stoch - jeden z najlepszych skoczków narciarskich na świecie, dwukrotny mistrz olimpijski i wielokrotny medalista mistrzostw świata - to absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, która obecnie znajduje się pod skrzydłami Województwa Małopolskiego. W ubiegłym roku został uhonorowany przez samorząd województwa Złotą Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyżem Małopolski.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.