PARTNER PORTALU
  • BGK

Kluby nocne i sex shopy we Wrocławiu na celowniku urzędu miasta

  • MN    2 września 2016 - 10:41
Kluby nocne i sex shopy we Wrocławiu na celowniku urzędu miasta
Urzędnicy chcą zakazać działalności miejsc takich jak kluby nocne świadczące tańce erotyczne (fot. pixabay)

• Wrocław chce walczyć z klubami erotycznymi, które nachalnie nagabują klientów w ścisłym centrum miasta.
• Wrocławski magistrat pracuje nad projektem uchwały w tej sprawie.
• Gotowy projekt trafi do konsultacji, a później pod obrady rady miejskiej.
Jak dowiedziała się „Gazeta Wrocławska”, zakaz miałby dotyczyć ścisłego centrum miasta, tzw. parku kulturowego. Urzędnicy chcą zakazać działalności miejsc takich jak kluby nocne świadczące tańce erotyczne. Chcą też zakazać działalności handlowej, reklamowej i usługowej, polegającej na nachalnym nagabywaniu klientów.

Jak podaje dziennik, uchwała ma też uderzyć w sex shopy. Dalej będą mogły funkcjonować w centrum Wrocławia, ale nie będą mogły promować swojej działalności przy użyciu podświetlanych neonów. Dodajmy, że na terenie parku kulturowego już teraz obowiązują surowe przepisy dotyczące zamieszczania reklam w przestrzeni publicznej.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • AW, 2016-09-04 17:57:01

    najwyższy czas tę działalność uregulować w każdym zakątku naszego Kraju, wszelkie reklamy i sex shopy winny być powyżej wzroku przedszkolaka. np.zlikwidowano parterowy sklep odzieżowy w Gdyni przy ul. Świętojańskiej i reklama sex shopu aż bije po oczach. Niech zostanie przeniesiona na piętro, na par...terze ekologiczne reklamy zwierząt , ptaków. "wszytko co ludzkie, nie jest nam obce" ale nie zwyczajnie jest biegać po ulicy w pidżamkach.  rozwiń