PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs na logo centrum kultury filmowej

  • chelmonline.pl    14 maja 2013 - 09:52
Konkurs na logo centrum kultury filmowej

Warty blisko 1000 zł rower jest główną nagrodą w organizowanym przez Chełmski Dom Kultury konkursie na logo Centrum Kultury Filmowej „Zorza”. Konkurs otwarty jest dla wszystkich chętnych.
Już niedługo rozpocznie działalność Centrum Kultury Filmowej „Zorza". Zmodernizowany budynek zyska nowy wystrój i nową technologię wyświetlania filmów. Przy ul. Strażackiej powstać ma kolejne centrum kultury.

- Chcemy, by nowa „Zorza" nie była tylko budynkiem gdzie wyświetlane są filmy. Ma to być obiekt, w którym miejsce dla siebie znajdą wszyscy miłośnicy kina - mówi prezydent Chełma Agata Fisz.

- Odbywać tam się będą mogły festiwale filmowe, spotkania z ludźmi kina, projekcje w ramach DKF i wiele innych wydarzeń, związanych z szeroko rozumianą kulturą filmową - dodaje.

Władze miasta i Chełmski Dom Kultury organizują otwarty konkurs na logo placówki. Stać się ma ono oficjalną identyfikacją graficzną nowej „Zorzy". Wykorzystywane będzie do celów promocyjnych i umieszczane np. na ulotkach i plakatach, wizytówkach, ogłoszeniach prasowych, nośnikach reklamy itp.

Dlatego powinno jednoznacznie kojarzyć się z „Zorzą" i jej charakterem. Zgodnie z regulaminem komisja oceniać będzie pomysłowość, łatwość kojarzenia i zapamiętywania, komunikatywność, wyrazistość i czytelność.

Konkurs trwa do 7 czerwca i może w nim wziąć udział każda osoba fizyczna zamieszkała na terenie Unii Europejskiej, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

- Do konkursu zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od miejsca zamieszkania i wieku, z tym że osoby niepełnoletnie muszą dodatkowo dołączyć zgodę rodziców. Nie stawiamy twardych kryteriów, dając projektantom dużą dowolność. Ale oczywiście ważne jest, by była to oryginalna forma graficzna, która odda charakter centrum kultury filmowej - mówi Mariusz Matera z Chełmskiego Domu Kultury.

Projekty logo zapisane w formacie .cdr, .gif, .tiff uczestnicy powinni złożyć na płycie CD w Chełmskim Domu Kultury (osobiście, przesłać pocztą elektroniczną lub listownie). Każdy z uczestników przygotować może dwie prace. Rozstrzygnięcie powinno być znane do połowy czerwca.

Oprócz roweru dla zwycięzcy organizatorzy przewidują dodatkowe nagrody - wyróżnienia w postaci wejściówek na imprezy ChDK.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.