PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs na pracę dyplomową o Gdyni dla magistrów, doktorów i inżynierów

  • MN    12 kwietnia 2017 - 16:48
Konkurs na pracę dyplomową o Gdyni dla magistrów, doktorów i inżynierów
Prace powinny być związane z problematyką związaną z rozwojem Gdyni. (fot. UM Gdynia)

Gdynia czeka na autorów najlepszych prac dyplomowych o tematyce miasta.
• Gdynia proponuje studentom napisanie pracy dyplomowej o tematyce miasta.

• Możliwe, że najlepsze rozwiązania zostaną później wdrożone przez samorząd.

• Na laureatów konkursu czekają nagrody w wysokości 5 tys. złotych. 

Startuje nabór do konkursu o nagrodę prezydenta miasta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego „miasta z morza i marzeń”. Konkurs jest skierowany do magistrów, inżynierów i doktorów.

Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach: pracy inżynierskiej lub magisterskiej i pracy doktorskiej. Zgłaszać można prace obronione w okresie ostatnich pięciu lat poprzedzających bieżącą edycję konkursu, czyli w okresie od 1 stycznia 2012 do 31 grudnia 2016 roku.

- Temat pracy powinien koncentrować się na problematyce związanej z rozwojem Gdyni, podnoszeniem konkurencyjności miasta oraz posiadać związek z przyjętymi przez samorząd planami i programami – tłumaczy Joanna Buryn z wydziału polityki gospodarczej urzędu miasta Gdyni.

Czytaj też: Wrocław znalazł prestiżowego partnera do współpracy

Komisja konkursowa, oceniając prace, będzie brać pod uwagę m.in. możliwość wdrożenia zaproponowanych rozwiązań, ich wpływ na rozwój miasta, użyteczność dla mieszkańców oraz innowacyjność, a także twórcze i pomysłowe spojrzenie na wybrany problem.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech etapach. Do 30 czerwca należy składać prace. Komisja konkursowa oceni i wyłoni laureatów do 10 listopada, natomiast 28 listopada zostaną wręczone nagrody. 

Autorom najlepszych prac dyplomowych inżynierskich lub magisterskich oraz doktorskich - obronionych na ocenę bardzo dobrą lub wyższą - przyznane zostaną nagrody finansowe w wysokości 5 tys. zł brutto.

Regulamin konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie miasta: gdynia.pl. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.