PARTNER PORTALU
  • BGK

Kto Samorządowcem 2017 Roku?

  • KDS, MN    22 grudnia 2017 - 14:42
Kto Samorządowcem 2017 Roku?
W 2016 roku tytuł najlepszego radnego odebrał Zbigniew Jurkowski, radny z Lublina (fot. Grupa PTWP)

Głosowanie w plebiscycie na najlepszego samorządowca w PortalSamorzadowy.pl znalazło się właśnie na ostatniej prostej. Tylko do 15 stycznia 2018 możecie wspierać radnych miast, powiatów i województw, starostów, burmistrzów, prezydentów i marszałków w walce o ten zaszczytny tytuł.
• To już kolejna odsłona plebiscytu, który prowadzimy. Zwycięzcy tegorocznej edycji odbiorą nagrody podczas jubileuszowego X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. 

• Na najlepszych samorządowców możemy głosować do 15 stycznia 2018. 

• Za 2016 roku ten zaszczytny tytuł przypadł w udziale marszałkowi Adamowi Struzikowi, burmistrz Elżbiecie Radwan oraz radnemu Zbigniewowi Jurkowskiemu.

*****

Czy obecnie rządzący samorządowcy dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków i obietnic? Przyjęło się, że odpowiedzi na to pytanie udzielamy raz na cztery lata – przy urnach wyborczych, gdy kończy się ich kadencja. Tymczasem prezydenci, marszałkowie i radni cały czas pracują na swój wizerunek, przez co podlegają ciągłej ocenie lokalnej wspólnoty.

Dlatego PortalSamorzadowy.pl nieustannie prowadzi plebiscyt, w którym wybieramy najlepszego marszałka województwa, prezydenta miasta, burmistrza, starostów, radnych miejskich, powiatowych oraz wojewódzkich. Dlaczego warto głosować?

Samorządowe Oskary

PortalSamorzadowy.pl to jedyny serwis, który zawiera profile włodarzy wszystkich województw oraz największych polskich miast i powiatów. Stanowimy nie tylko pierwsze źródło informacji dla sektora samorządowego, ale także informujemy mieszkańców z całej Polski o tym, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu.

Czytelnicy w naszym plebiscycie codziennie oddają głosy na przedstawicieli miast, powiatów i województw. Następnie ci, którzy zdobywają największe zaufanie mieszkańców, zostają wyróżnieni.

Poprzednią turę głosowania na najlepszych samorządowców podsumowaliśmy w maju tego roku, podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, którego organizatorem jest Grupa PTWP, nasz wydawca.

Marszałek województwa, prezydent miasta oraz radny z największą liczbą głosów i pozytywnych ocen otrzymali zaszczytny tytuł Samorządowca Roku oraz specjalną nagrodę serwisu. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

- Dla mnie to samorządowy Oskar. To nagroda także dla mieszkańców – mówiła podczas gali wręczenia nagród Elżbieta Radwan, burmistrz Wołomina, która w poprzedniej edycji plebiscytu zdobyła najwięcej głosów w kategorii burmistrz/prezydent miasta. Swojego zadowolenia nie ukrywał także Zbigniew Jurkowski, radny z Lublina – zdobywca nagrody w kategorii najlepszego radnego. Trzecim z laureatów został Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego.  

REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.