PARTNER PORTALU
  • BGK

Łódź miastem najbardziej przyjaznym inwestorom

  • PropertyNews.pl    25 września 2017 - 21:54
Łódź miastem najbardziej przyjaznym inwestorom
W kategorii Miasto Przyjazne Inwestorom nominowane były: Lublin, Białystok, Łódź, Wrocław i Rzeszów

Za nami uroczysta gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2017, która była podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2017. Szósta edycja plebiscytu wyłoniła najlepsze inwestycje, firmy oraz osobistości, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych w naszym kraju.
W kategorii Miasto Przyjazne Inwestorom nominowane były: Lublin, Białystok, Łódź, Wrocław i Rzeszów. Prime Property Prize 2017 w kategorii Miasto przyjazne inwestorom otrzymało Miasto Łódź.

- Dziękuję w imieniu wszystkich łodzian, ale tak naprawdę ta statuetka jest dla wszystkich państwa - za zaufanie, jakim obdarzyliście Łódź - mówiła Hanna Zdanowska, Prezydent Łodzi. - Zapraszamy do Łodzi, by nas odwiedzić, bo naprawdę warto.

Łódź to miasto, które na przestrzeni ostatnich lat przechodzi niebywałą metamorfozę – z miasta z upadającym przemysłem włókienniczym w miasto dynamicznie otwierające się na nowoczesny biznes. Efekty już są, choćby na rynku biurowym - ostatnie dwa lata były dla łódzkiego sektora biur bardzo udane. Miasto umocniło swoją pozycję na mapie ważnych ośrodków dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Teraz w mieście powstaje kilka razy więcej powierzchni biurowej niż na nieco większych rynkach - katowickim czy poznańskim.

Nagroda jest przyznawana za działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego i tworzenia warunków do zwiększenia aktywności inwestorów. Pod uwagę brane są również jakość obsługi przedsiębiorców oraz sprawne realizowanie procedur administracyjnych.

Czytaj więcej tutaj.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Glass, 2017-09-27 11:48:54

    Aa gdzie nadmuchany Dudi ze swoimi handlowymi galeryjkami dla słoików?