PARTNER PORTALU
  • BGK

Łódź: Radni PiS wychodzą na miasto. Zapytają o edukację i mieszkalnictwo

  • aw/PAP    8 czerwca 2017 - 13:09
Łódź: Radni PiS wychodzą na miasto. Zapytają o edukację i mieszkalnictwo
Chcemy rozmawiać m.in. o komunikacji miejskiej, edukacji, lokalach komunalnych - wylicza radny PiS Radosław Marzec (fot.facebook)

Łódzcy parlamentarzyści PiS, radni miejscy i wojewódzcy tej partii rozpoczną cykl wakacyjnych spotkań z mieszkańcami miasta. Chcą rozmawiać o najważniejszych dla łodzian sprawach.
Obecny na spotkaniu z mediami wiceprzewodniczący klubu radnych PiS w łódzkim samorządzie Radosław Marzec, powiedział, że działacze PiS chcą poruszać kwestie, które są dla łodzian najważniejsze. "Chcemy rozmawiać m.in. o komunikacji miejskiej, edukacji, lokalach komunalnych" - wyliczał.

Przewodniczący klubu radnych PiS w sejmiku województwa łódzkiego Piotr Adamczyk zwrócił uwagę, że w spotkaniach uczestniczyć mają m.in. łódzcy posłowie, radni różnych szczebli samorządu. Pytany przez dziennikarzy, czy to początek kampanii wyborczej przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi, odpowiedział, że nie.

"Nie chcemy, aby to spotkanie traktowane było, jako początek cyklu wyborczego, jakiegoś spotkania przedwyborczego. Chcemy tylko porozmawiać z łodzianami o ich problemach, jakie możemy załatwić będąc radnymi czy posłami" - mówił.

Radna miejska Marta Grzeszczyk-Wandzel dodała, że takie spotkania, jak to poniedziałkowe (12 czerwca), będą kontynuowane przez całe wakacje. Wyjaśniła, że działacze PiS chcą rozmawiać z mieszkańcami Łodzi nie tylko w biurach poselskich, czy na dyżurach radnych.

Poniedziałkowe spotkanie odbędzie się w auli Jana Pawła II w Salezjańskiej Wyższej Szkole Ekonomii i Zarządzania w Łodzi. Obecni na nim maja być m.in. szefowa PiS w okręgu łódzkim posłanka Joanna Kopcińska oraz poseł Waldemar Buda. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.